Montážní příslušenství pro dřevěný obklad - Povrchová úprava - Broušený - olejovaný

Chystáte se nainstalovat dřevěné obklady? S kvalitním nářadím vám to půjde lépe od ruky. Stěrka, váleček, kosořez a obklady jsou za chvíli na stěně. Nesmíte však zapomenout také na lepidlo na dřevěné obklady a obkladové panely. Důležitá je také spárovací hmota pro finální úpravu, když si budete chtít pořídit obklady do koupelny. S námi to zvládnete každý!

A pak už si jen užíváte své krásné dřevěné obklady, které vytvářejí útulný a pohodlný domov. Doporučujeme je pravidelně čistit a udržovat, aby vám vydržely co nejdéle. 

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

MONTÁŽNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pokosová pilka, houby, ošetřující oleje

SPÁROVACÍ HMOTA

Dřevěná mozaika - spárovací hmota

LEPIDLA

Dřevěné obklady - lepidlo na lepení

Pilka na řezání dřevěných obkladu wodewa

    

Dřevěná mozaika- spárovací hmota

Dřevěná mozaika- lepidlo k lepení

 
 

Montáž & příslušenství

Vytvořte si své bydlení snů sami s návodem wodewa Do-it-yourself (udělej si sám). S naším návodem připraveným k okamžitému použití získáte důležitého pomocníka nejen pro pokládku, ale i pro snadné spárování a lepení dlaždic z dřevěné mozaiky WODEWA. V našem návodu Do-it-yourself (udělej si sám) se dozvíte více o detailech pokládky, přípravě podkladu a získáte cenné tipy.

 
 

Montážní návod na dřevěné mozaiky

Montážní návod na dřevěné mozaiky z masivního dřeva

Zpět nahoru

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!