Powered by Smartsupp

Mozaika obklady - Výprodej - tento štítek se nezobrazuje, aby se nemohlo prodávat do mínusu

"Vytvořte si vlastní dřevěný šperk" - dřevo je jedinečným přírodním materiálem, který dokáže zvelebit jakýkoliv interiér. Proč si tedy nedopřát originálního a útulného bydlení za pomoci dřevěných obkladů ve formě mozaiky? Ta dokáže vykouzlit dech beroucí obložení stěn, navodit jedinečnou atmosféru v místnosti a přispět ke komfortnímu bydlení. Těchto předpokladů se vám s obkladovými panely dostane i v komerčních objektech. Mozaika obklady, to je důraz kladený na ekologické aspekty, udržitelnost a propracovanost i toho nejmenšího detailu. Pokud řešíte obklady podle druhu dřeva, pak vám mozaika nabídne skutečně od každého něco. Jednotlivé kostičky vznikají z lodního dřeva či odřezků a jsou charakteristické svou přírodní strukturou a jedinečností. Potřebujete pomoct s výběrem mozaiky? Přečtěte si více o výhodách dřevěných mozaik nebo se zeptejte na radu našich specialistů.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Mozaika obklady

Dřevo je jedinečným přírodním materiálem, který dokáže zvelebit jakýkoliv interiér. Proč si tedy nedopřát originálního a útulného bydlení za pomoci dřevěných obkladů ve formě mozaiky? Ta dokáže vykouzlit dech beroucí obložení stěn, navodit jedinečnou atmosféru v místnosti a přispět ke komfortnímu bydlení. Těchto předpokladů se vám s obkladovými panely dostane i v komerčních objektech.

Mozaika obklady, to je důraz kladený na ekologické aspekty, udržitelnost a propracovanost i toho nejmenšího detailu. Pokud řešíte obklady podle druhu dřeva, pak vám mozaika nabídne skutečně od každého něco. Jednotlivé kostičky vznikají z lodního dřeva či odřezků a jsou charakteristické svou přírodní strukturou a jedinečností.

Jednotlivé kusy mozaiky jsou především o přirozenosti. Nádech přírody a tvorba nadčasového prostředí, které máte na dosah. Každý kousek je originálem, z něhož čiší historie dřeva. Mozaikové obklady můžete aplikovat dle místnosti nebo dle odstínu. Vždy se domůžete přirozeného provedení, perfektních linií a luxusního vzhledu.

 

100% ruční práce

Každá mozaika je ručně vybírána a skládána do jednotné podložky, přesto si zachovává přirozené provedení, které se vyznačuje hlavně rovnoměrným vedením linií v mozaice. Každý kousek projde dlouhým procesem – od řezání po broušení až po konzervaci a tvarování. Díky tomu se s velkým množstvím ruční práce dělané s láskou, stane z masivní dřevěné desky nádherná a ušlechtilá mozaiková dlaždice, jenž ozdobí vaši stěnu. Jednotlivé vady dřeva i přírodní malba zůstávají zachovány a propůjčují tak mozaice přirozený design, který dá vaší stěně jedinečný vzhled.

Ruční práce při výrobě dřevěné mozaiky Dřevěné obklady dílek po dílku dřevěné mozaiky Výroba dřevěné mozaiky

 

Dřevěný luxus a jeho výhody

Teprve s dřevěnou mozaikou poznáte rozmanitost tohoto přírodního materiálu. Vyhledávané je kupříkladu dřevo ze starých lodí působící autentickým dojmem. Kapitolou samou o sobě je pak staré dřevo s patinou. Omezovat se nemusíte ani z hlediska konkrétní dřeviny, kterých nabízíme více než dost. A v čem spočívají přednosti těchto dřevěných obkladů?

  • Originální a elegantní dekorace
  • Neokoukaný design
  • Možnost prostorového uspořádání
  • Snadná montáž

Dřevěná mozaika nabývá odlišné povrchové úpravy, takže jednotlivé kusy jsou štípané, broušené nebo ve stylu vintage. Odlišné rozměry mozaiky, obklady v patřičné tloušťce, ale také 3D prostorový efekt. S dřevěnou mozaikou se jednoduše nebudete omezovat. Vsadit můžete na spárová i bezespárová řešení. Dřevěnou mozaiku lze pochopitelně vybírat dle odstínu.

 

Oblíbené dřevěné obklady MOZAIKA WODEWA

Dřevěné obložení Wodewa nabízí spoustu variací MOZAIKY, ať už máme na mysli barevnost a povrchové úpravy nebo druhy dřevin. Svá specifika ovšem může mít také instalace, kdy záleží na velikosti jednotlivých prvků, které budou na stěnu lepeny. Jaké produkty tedy Wodewa nabízí? Zde je malé rozdělení dřevěných obkladů podle velikosti od tohoto progresivního výrobce: Wodewa 30 (30 x 30 mm), Wodewa 50 (50 x 50 mm), Wodewa 100 (100 x 100 mm) (tyto druhy mozaiky nejsou vhodné do vlhkých prostředí).

 

Pestré možnosti využití

Široká použitelnost je pro mozaikové obklady naprosto vlastní. Obklady dle formátu v podání mozaiky můžete použít v podstatě kdekoliv. Když se rozhodnete pro tvrdé a masivní dřevo, lze dřevěnou mozaiku aplikovat také ve vlhčích prostorách, jakými jsou koupelny a kuchyně. Zaměřte se na konkrétní přehled rozměrů a nalepte tyto obklady kamkoliv.

  • Obývací pokoj
  • Ložnice
  • Jídelna
  • Chodba

Přirozené provedení dřevěné mozaiky je příslibem útulnosti, bytového komfortu a designově nepřehlédnutelného prvku. Moderní řešení cílící na ekologii, trvanlivost a příjemnou atmosféru. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv obklady podle druhu dřeva, můžete s nimi samozřejmě počítat také v komerčních prostorách. Taková stěna obložená v kanceláři bude působit jistě reprezentativním a profesionálním dojmem.

 

Dřevěná mozaika bez složité práce

Na dřevěné mozaice ze starých lodí nebo jiných druhů dřevin je příjemná ještě jedna věc. Je to aplikace, respektive instalace na stěnu, která je triviální pro každého trochu zručného kutila. Mozaika ze dřeva se lepí, takže budete potřebovat vhodné lepidlo a správné nástroje. Tohle všechno vám nabízíme včetně dalšího bohatého příslušenství k obkladům.

Zapomeňte na malby, opravované stěny, křivé zdi a podobné neduhy. Vydejte se cestou přesných linií, přírodního charakteru a maximální elegance. Zvolte dřevěné obklady v podání propracované mozaiky, která je bezkonkurenčně nejpříjemnějším a nejhřejivějším dekorativním obkladem v interiéru. Obložte si zeď a dopřejte si bytový nadstandard.

 

Přesné hrany a hladké povrchy: to je mozaika vhodná do koupelny i kuchyně!

Dřevěná mozaika Wodewa je pro svůj pestrý a atraktivní vzhled luxusním doplňkem moderních, ale i rustikálních interiérů. Dřevěná mozaika je vyrobena z masivního dřeva a je určená všude tam, kde by byla normálně použita mozaika skleněná nebo keramická. Vyrábí výhradně z tropického dřeva, proto se může pyšnit velkou tvrdostí a odolností vůči vodě. Je tedy vhodná na celé stěny, podlahy i strop, kdekoliv v interiéru, vč. koupelen a kuchyní. Každý kus je originál lišící se barvou a strukturou. Pokud navíc mozaiku zkombinujete s ostatními obklady, vytvoříte na stěnách působivý formátový mix, který promění i ten nejnudnější pokoj v originálně vyhlížející interiér. Dlaždice z dřevěné mozaiky se vyznačují nejen náročným, ale i přesným zpracováním každé jednotlivé mozaiky. Ruční třídění podle kvality dřeva zaručuje exkluzivní provedení bez vad dřeva. Dlaždice se vyznačují přesným provedením linií v mozaikách i spárách a to jak horizontálně, tak i vertikálně. Kalibrované na jednotnou tloušťku jsou dlaždice dostání sériově v tloušťce 4mm. Mozaika: 30 x 30mm, 30 x 93 mm. Pro výrobu mozaiky je použito devět různých druhů dřeva z pěti kontinentů a devíti zemí. Dřevo jako přírodní stavební materiál je obnovitelná surovina. Na výrobu dlaždice používáme dřevo certifikované, z kontrolovaného lesního hospodářství, dbáme na jeho kvalitu, kterou kontrolujeme přímo na místě. Každý druh dřeva je jedinečný a má svůj jedinečný charakter a znaky. Objevte zvláštnosti každého jednotlivého druhu a vyberte si ten pravý pro váš projekt. Druh dřeva: Dub, Iroko, Třešeň, Merbau, Ořech, Dub tabák, Teak, Wenge, Zebrano.

  

Náš požadavek

Dřevo je přírodní materiál, který vnáší do interiéru teplo a pocit bezpečí, vytváří přirozené a nadčasové prostředí. Povrch obkladů z dřevěné mozaiky zajišťuje interiéru, díky svému přirozenému vzhledu a barvě, nejen pohodlí, ale i eleganci a exkluzivní krásu. Dlaždice se skládají z rovnoměrně poskládané mozaiky, která je nalepená decentní spárou na síť z optických vláken. Mozaika ze dřeva se snadno přizpůsobují prostorovým požadavkům a nabízejí neokoukaný design pro ty, kteří kladou důraz na přírodní prostorové uspořádání, vysoce efektivní vzhled a trvalé zpracování materiálu.

 Náš požadavek na přesnost dřevěných obkladů

 

Dřevěná mozaika pro obložení stěn v interiéru  – revoluce ze dřeva pro stěny i podlahu

Dřevěné mozaikové obklady stěn jsou zajímavou alternativou k obvyklému obložení z palubek. Některé z těchto obkladů se vyrábějí z recyklovaného dřeva vysloužilých říčních lodí. Ať už jsou mozaikové dřevěné obklady vyrobené z odřezků, nebo z už zmíněného lodního dřeva, platí pro ně, že nejde o nenápadnou součást interiéru, ale naopak o dominantní a výrazný dekorativní prvek, který je v místnosti hodně vidět. Obklady tohoto typu působí spíše jako obrazy nebo umělecké artefakty. Mohou různé typy interiérů doplnit, budou vypadat dobře v kombinaci se suvenýry z exotických zemí, ale bude důležité uhlídat správnou míru. I vzhledem k cenám těchto materiálů stojí určitě za zvážení, zda takové obložení stěn nekombinovat s běžnou výmalbou, nebo s méně dominujícími materiály.

 

Potřebujete pomoct s výběrem mozaiky? Přečtěte si více o výhodách dřevěných mozaik nebo se zeptejte na radu našich specialistů.

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!