Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

   Velká Británie Slovensko   Německo    

 

Ověřeno našimi zákazníky

Byli jsme s dřevořezbou nadmíru spokojeni. Krásně vyrobená. Skláníme klobouk před mistrem řezbářem. Děkujeme. S pozdravem Bártovi.


Děkuji za hezký dřevěný obklady .... jsou nádherný!!! Petra
 

dobrá cena, kvalitní zboží, ochota, minus že mají vše na zakázku, jinak doporučuji.  radek

 

Spolehlivost, doporučuji. Roman K.

              

 

Drdlík foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

ZBOŽÍ V AKCI


NÁŠ PŘÍBĚH
Náš příběh

drdlík náš příběh

Své sny si plníme tím, že Vaše sny proměňujeme ve skutečnost.


S úctou k přírodě a k užitku lidí tvoříme dřevěné šindele, štípané obklady a dřevěný zahradní sortiment. Při řemeslné práci nás provází láska ke dřevu, která se promítá v každém výsledném výrobku, ať už je to dřevený altán nebo truhlík na bylinky.


  • Dodržujeme tradiční řemeslné postupy.
  • Každý výrobek prochází našima rukama.
  • Vyrábíme z místních surovin v tuzemsku.
  • Ctíme přírodu a jsme k ní ohleduplní.
  • Za každým produktem si stojíme.


Šindelářská rodina

Šindelárna DrdlíkŠindelářská tradice rodiny Drdlíků se zrodila v roce 1990, kdy Josef Drdlík, otce Martina Drdlíka, založil v obci Sobíňov u Chotěboře šindelárnu. Návrat k poctivému řemeslu byl správným rozhodnutím a další růst na sebe nenechal dlouho čekat. Řemeslo přešlo z otce na syna. Martin Drdlík dnes rozvíjí rodinnou firmu, která dřevěný šindel nejen vyrábí, ale také montuje po celé České republice.


Dřevěné výrobky zkrášlují zahrady

Vedle šindele firma zpracovává i dřevěný štípaný obklad do interiéru. Sortiment se rozrostl také o další dřevěné výrobky: altánky, pergoly, přístřešky na dřevo, psí boudy, kadibudky, zahradní nábytek, dětské prolézačky, dřevěné truhlíky a další doplňky, které utvářejí zahradní svět k dokonalosti. V každém dřevěném výrobku, který je tvořený s radostí, se promítá láska ke dřevu.


Vize moderní dřevovýroby

Zahrady se dnes znovu probouzí, abychom si v nich vytvořili svůj malý ráj, kde budeme odpočívat a nabírat síly, aniž by nás rušil okolní svět. Stačí malý dřevěný truhlík osadit pelargóniemi a naše zahrada dostane hned nový ráz. Firma Drdlík je pyšná na to, že pomáhá svými poctivými dřevěnými výrobky vytvářet podobné oázy klidu.

Plánujeme růst

Rozšiřování a modernizace společnosti je naším velkým cílem, stejně jako spokojenost zákazníků, bez nichž naše snažení postrádá smysl. Pro další roky plánujeme zakládání nových poboček v České republice, na Slovensku a v dalších zemích Evropské unie. Rozšiřujeme také spolupráci s dalšími partnery.

Kde a jak dřevěné výrobky tvoříme

Zázemí dřevovýroby Drdlík se rozkládá na 6 000 metrech čtverečních v obci Sobíňov. Zrekonstruovali jsme bývalý kravín, který jsme přetvořili ve výrobnu, jež zabírá 2 000 metrů čtverečních a mimo jiné je vybavena mini katrem. Skladovací venkovní prostory nám poskytují 1 500 metrů čtverečních. Pro doručení dřevěných výrobků slouží vlastní autodoprava.
K výrobě dřevěných produktů používáme pouze kvalitní dřevoobráběcí stroje vyrobené v České republice, které zajišťují vysokou kvalitu finálního výrobku. I přes veškeré moderní technologie ale převažuje tradiční a ruční výroba.

Nepřestáváme snít

Jsme tak trochu snílci. Máme svoji vizi, za kterou kráčíme každý den. Plníme vaše sny a tím si plníme i ty své. Sníme o tom, že každá zahrada bude nádherným místem, kde lidé budou odpočívat a děti si hrát, kde se setkají přátelé i rodina v naprosté pohodě a klidu. Místem, které si získá srdce každého, kdo zde – byť jen na chvíli – usedne. Věříme, že každé zákoutí, ať je temné nebo naopak příliš prosluněné, je možné proměnit v oázu klidu, lásky a míru. Přejeme si, aby právě naše výrobky byly při proměně vaší zahrady tím pravým kouzelníkem.

Výroba s ohledem na životní prostředíDrdlik.cz

Pracujeme se dřevem, a proto máme blízko k přírodě. Chráníme ji společně s vámi. Záleží nám na životním prostředí, proto pro naše výrobky používáme pouze místní suroviny, které pocházejí z udržitelného lesního hospodářství. Nevyrábíme z tropických dřevin z drancovaných pralesů nebo z levného materiálu z Číny a jihovýchodní Asie. Zakoupením našich výrobků tak i Vy přispíváte k ochraně životního prostředí.

 

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás.

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

Martin Drdlík

 

2017

Dekorativní dřevěné obkladové panely jsou inovační výrobek žádaný po celém světě, určený pro stěnové krytiny. Vyráběny jsou z různých druhů dřevin, v různé délce, šířce a tloušťce součástí, které jsou zkombinovány do základu s nádhernou texturou. Povrch má různé odstíny – od šedé po hnědou, od světle žluté po černou. Některé z nich vznikaly na slunci, dešti a větru sto let! Panely pro dokončení stěn jsou jedinečný ručně vyráběný výrobek. Pouze několik čtverečních metrů panelů pro stěnové krytiny dodá interiéru vaší místnosti nezapomenutelný akcent a vytvoří vřelost a útulnost.

Komplexní zpracování starého dřeva
Toto zpracování vyžaduje jasné pochopení povahy materiálu a také profesionalitu, lásku a kreativní přístup k provedené práci! Péče, trpělivost, vytrvalost a preciznost tvoří základ vysoké kvality našich výrobků!

Ručně vyrobený - Pečlivý a přesný
Tajemství „síly“ starobylého stromu spočívá v jeho houževnatosti! Originální a nádherné dřevěné díly by bylo možné vytvořit pouze rukama. Pouze našima rukama můžeme vytřídit tisíc detailů, přitom vybrat nejlepší kombinaci ornamentů a potom je slepit k sobě!

Odpovědné lesnictví
Respektování a dodržování standardů vysoké kvality, přijatých po celém světě
Každý z nás si každý den vybírá, a když spatříte výrobky označené FSC®, můžete volit a pomoci lesům na naší planetě. Výběrem výrobků s certifikátem FSC® můžete zvolit dlouhodobou budoucnost pro všechny z nás.

 

Drdlik.cz dřevěné obklady na stěnu  Drdlik.cz dřevěné obklady na stěnu  Drdlik.cz dřevěné obklady na strop

 

Uložit

Uložit

Uložit

DŘEVĚNÉ VÝROBKY PRO DUM A ZAHRADU


Dřevo nás okouzlilo, a proto jsme dřevěným výrobkům dali celé srdce. Dřevo je přírodní materiál, který provází člověka odnepaměti. Těší nás, že můžeme navázat na nejlepší tradici dřevařské a truhlářské výroby. Výrobky, které najdete v našem specializovaném e-shopu, jsou vytvářené k praktickému užitku lidí, k potěše oka a s úctou k přírodě. Tvoříme a prodáváme dřevěné šindele a dřevěné štípané obklady. Najdete u nás dřevěný zahradní nábytek, jako jsou zahradní soupravy, křesla, lavice, stoly, lehátka na zahradu, dětský nábytek nebo zahradní nábytek k ohni.

Vybrat si můžete z bohaté škály dřevěných doplňků a dekorací na zahradu, ať už jde o dřevěné květináče, trakaře, kolečka nebo žebřiňáky. Vedle toho jsme pro vás připravili i dřevěné ptačí budky, psí boudy nebo zahradní altány a dřevořezby. Garantujeme vám vysokou kvalitu dřevěného nábytku, dlouhou životnost a odolnost: Thermowood. Pořiďte si už dnes na svou zahradu krásný a originální kus dřevěného nábytku a zpříjemněte si jedinečné chvilky, které trávíte venku.