Powered by Smartsupp

Dřevěné obkladové panely, velkoformátové desky - Český výrobek

Dřevěné obkladové panely nabývají mnoha formátů tak, aby si každý zákazník přišel na to své. Obklady na stěnu, s nimiž vytvoříte ve své domácnosti či komerčních prostorách oku lahodící plochu přírodního charakteru. Dřevěné obklady sází primárně na svoji útulnost, hřejivý pocit, originalitu a smysl pro detail. Obkladové panely můžete samozřejmě kombinovat s obklady typu mozaika nebo vsadíte na jednotlivé kusy vhodné do atypických a méně přístupných míst. Klasické obkladové panely jsou zajímavé především pro instalaci v ploše, kde oceníte snadnou montáž a prostorový efekt. Ten může mít dle formátu konkrétního panelu dokonce 3D podobu. Stačí si jen vybrat vhodné obklady podle druhu dřeva a pustit se do realizace. V rámci dřevěných obkladových panelů máte možnost zakoupit také velkoformátové desky, které se budou vyjímat na mnoha místech. Neomezujte se vnitřním prostorem a zacilte na vnitřní obklady ze dřeva, s nimiž budete spokojeni v maximální možné míře.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Dřevěné obkladové panely

Dřevěné obkladové panely nabývají mnoha formátů tak, aby si každý zákazník přišel na to své. Obklady na stěnu, s nimiž vytvoříte ve své domácnosti či komerčních prostorách oku lahodící plochu přírodního charakteru. Dřevěné obklady sází primárně na svoji útulnost, hřejivý pocit, originalitu a smysl pro detail.

Obkladové panely můžete samozřejmě kombinovat s obklady typu mozaika nebo vsadíte na jednotlivé kusy vhodné do atypických a méně přístupných míst. Klasické obkladové panely jsou zajímavé především pro instalaci v ploše, kde oceníte snadnou montáž a prostorový efekt. Ten může mít dle formátu konkrétního panelu dokonce 3D podobu.

Stačí si jen vybrat vhodné obklady podle druhu dřeva a pustit se do realizace. V rámci dřevěných obkladových panelů máte možnost zakoupit také velkoformátové desky, které se budou vyjímat na mnoha místech. Neomezujte se vnitřním prostorem a zacilte na vnitřní obklady ze dřeva, s nimiž budete spokojeni v maximální možné míře.

 

Odlišné parametry obkladových panelů

Když se řekne dřevěné obkladové panely, můžete si představit ledacos. Obvykle jde o obklad ve tvaru čtverce, obdélníku, kolečka a hexagonu. Při volbě dřevěného obkladu ve formě panelu hrají zásadní roli i ostatní parametry produktu.

  • Tloušťka
  • Podkladová deska
  • Prostorový efekt
  • Povrchová úprava

Důležitý je způsob montáže. Dřevěné obklady, ale i mozaika obklady nabízí instalaci na lepidlo nebo jsou samolepící. Velkoformátové obklady lze dokonce připevnit na rošt, potažmo sponky. I tohle je podstatný parametr, s nímž je třeba počítat.

 

Výhody dřevěných obkladů

Dřevěné obkladové panely dle formátů získají pozornost nejenom vaší, ale také všech návštěv. V ploše jde o nepřehlédnutelnou součást domácnosti, která vyniká především oním přírodním materiálem. Dřevo má v interiéru navíc dlouhou životnost, dle typu obkladů může působit masivně a vytvářet 3D efekt.

Přehled rozměrů je pochopitelně bohatý, takže obklady nalepíte i na atypické prvky interiéru. Rychlá a snadná montáž se často pojí se snadnou údržbou, pestrým výběrem dřevin a s již zmiňovaným působivým vzhledem. Dřevo vypadá noblesně, přináší do místnosti hřejivost a náležitou útulnost.

 

Přemíra druhů dřevin

Obkladové panely ze dřeva budete volit nejenom na základě formátu nebo dle místnosti použití. Jedním z klíčových faktorů bude i výběr samotné dřeviny. Ta přece jenom vypovídá o tom, jak takový dřevěný obklad na stěně bude vypadat. Oblíbené jsou dřeviny jako borovice, ořech, buk, dub, jasan, třešeň a javor. Na výběr máte i z exotičtějších dřevin, jakými jsou merbau, teak, wenge, iroko a jiné.

 

Obkladové panely a velkoformátové desky

Vsaďte na dřevěné obkladové panely pojící se především s kvalitní, precizní a propracovanou výrobou. Důkazem toho jsou nejenom obklady Drdlík, ale také ostatní značky v podání Wodewa, HARO, Stegu, ShipWood, STEPWOOD a další. Vyberte si obklady dle formátu a zakomponujte je do svého bydlení, které rázem nabyde na hodnotě. Zvolte si obkladové panely dle odstínu a poraďte si s jakýmkoliv prostorem v nemovitosti. Výsledek v podobě přírodního obkladu vám doslova vykouzlí úsměv na tváři.

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!