Powered by Smartsupp

Obklady dle designu

Všichni se chceme obklopovat krásnými a vzhledově zajímavými věcmi. To platí také o obkladech. Ty tvoří nedílnou součást stěny či jiného bytového prvku. Obklady dle designu přináší pestré dělení primárně na základě obkladového materiálu. Někoho osloví obklady imitace dřeva, jiného zase obklady imitace cihel a obklady imitace kamene. Designové obklady stěn mají mnohé co nabídnout. Zásadním způsobem ovlivňují celý koncept dané místnosti, popřípadě venkovních prostor. Viditelná a nepřehlédnutelná změna k lepšímu, která přináší bytový komfort, útulnost a originalitu. Obklady dle designu přinesou do vašeho domova či kanceláře kus přírody, ryzosti a autentičnosti. Kamenné obklady, cihlové obklady nebo dřevěné obklady. Tohle všechno lze imitovat prostřednictvím vhodně zvolného obkladového materiálu. Designové obklady korespondují s novodobými trendy a zároveň mohou sázet na tradice. Vzhled těchto obkladů doslova nezná hranic, stačí si pouze vybrat dle vlastních kritérií.

Více informací
Žádná položka

Obklady dle designu

Všichni se chceme obklopovat krásnými a vzhledově zajímavými věcmi. To platí také o obkladech. Ty tvoří nedílnou součást stěny či jiného bytového prvku. Obklady dle designu přináší pestré dělení primárně na základě obkladového materiálu. Někoho osloví obklady imitace dřeva, jiného zase obklady imitace cihel a obklady imitace kamene.

Designové obklady stěn mají mnohé co nabídnout. Zásadním způsobem ovlivňují celý koncept dané místnosti, popřípadě venkovních prostor. Viditelná a nepřehlédnutelná změna k lepšímu, která přináší bytový komfort, útulnost a originalitu. Obklady dle designu přinesou do vašeho domova či kanceláře kus přírody, ryzosti a autentičnosti.

Kamenné obklady, cihlové obklady nebo dřevěné obklady. Tohle všechno lze imitovat prostřednictvím vhodně zvolného obkladového materiálu. Designové obklady korespondují s novodobými trendy a zároveň mohou sázet na tradice. Vzhled těchto obkladů doslova nezná hranic, stačí si pouze vybrat dle vlastních kritérií.

Obklady imitace dřeva

Dřevěný dekor je oku lahodící a je ideální v podstatě do libovolných prostor. Právě onen duch přírody na vás dýchne příjemnou a útulnou atmosférou. Obklady imitace dřeva jsou v podstatně k nerozeznání od skutečných přírodních materiálů. A to nejenom běžných dřevin, ale i těch exotických. Jejich vzhled má mnoho podob.

  • Prkna
  • Dřevěné kostičky
  • Imitace parket a jiné

Interiérové styly bez hranic. Tak nějak lze definovat dřevěné obklady, potažmo imitace dřeva. S pomocí nich zútulníte své obývací pokoje, ložnice, ale také chodby a jiné prostory rodinných a komerčních nemovitostí.

Obklady imitace cihel

Dekor cihly sází na holandský styl. Obklady imitace cihel vám umožní pohled na obnažené cihly kdekoliv budete chtít. Nemusíte kvůli tomu otloukat omítku nebo provádět složité stavební práce. Jsou tu cihlové obklady, s nimiž se výsledného efektu domůžete velice snadno a rychle.

Spárová i bezespárová řešení, stylové pojetí designu a maximální flexibilita i díky rohovým obkladům. Obklady dle designu s cihlovým zaměřením mohou zásadním způsobem změnit styl dané místnosti, a to vždy k lepšímu. Pokud je vám vzhled cihel blízký, můžete si je dopřávat plnými doušky.

Obklady imitace kamene

Přírodní kamenné obklady nemusí být jen součástí exteriérů. Použít je můžete i uvnitř, a to za výhodné ceny, což dokazují obklady imitace kamene. Kámen je obecně designovým skvostem, ať už ho používáte kdekoliv. Nyní se s ním můžete obklopit i ve svém domě nebo práci. Imitace kamenných obkladů nachází široké užití kolem krbu, v kuchyni i jako nepřehlédnutelná součást některých architektonických prvků.

Obklady v imitaci kamene si oblíbí každý díky cenové dostupnosti, a hlavně pestrému výběru obkladů. Vzhledů imitujících kámen je spousta. Přece jenom každý dává přednost trochu jiné hornině, která zapadne do jeho konceptu bydlení.

Design hraje významnou roli

Je nepochybné, že prostředí kolem nás ovlivňuje naši náladu a spokojenost. Proto zapomeňte na holé zdi a volte obklady dle designu. I když jsou technické parametry každého obkladu hodně důležitou věcí, vzhled je zkrátka vzhled. Rozhodujte se při výběru nových obkladů i na základě designu, který by vám měl přinášet pouze samou radost a utvářet jedinečný domov.

 

Nezapomínejte na příslušenství pro obklady

Správně nalepený obklad vyžaduje dokonale připravený povrch. Teprve poté dosáhnete požadovaného výsledku z designového i funkčního hlediska. Právě kvůli tomu využívejte pouze adekvátní příslušenství.

Pomyslným odrazovým můstkem je čistý podklad ve spojení s penetrací. Dále aplikujte kvalitní a osvědčená lepidla a tmely. Dokončovací práce si žádají spárovací hmotu a u některých obkladů je dobré sáhnout také po ochranné impregnaci. Přistupujte k novým obkladům komplexně, tedy od A až do Z.

 

Nevíte si s výběrem obkladů rady? Využijte naši službu vizualizace zdarma

Už máte vybrané vysněné obklady, ale nevíte, jak budou vypadat na místě po instalaci? Jednou z možností je využít naši vzorkovnu obkladů, která se nachází téměř uprostřed republiky. Mnohem jednodušší a účinnější je využít naší službu vizualizace interiéru. Vyberete si svůj obklad, pošlete nám fotografii interiéru a my vám vytvoříme jeden náhled zdarma. Potřebujete porovnat více obkladů? Jeden levnější a druhý luxusnější? Každý další návrh je jen za 199 Kč. Tady se o vizualizaci obkladů dozvíte víc

Někdy jakoby nevíme, co to té pracovně, obývacímu pokoji nebo třeba kuchyni chybí… Firma Drdlík Vám přímo i nepřímo dává odpovědi. Navíc se můžete spolehnout na fungující poradnu, srozumitelné návody (včetně videí), dodání či zprostředkování příslušenství. Takto vám s radostí umožňuje zlepšit, opravit nebo zkrášlit vaše zázemí, ať už jde o byt, dům, zahradu, nebo kancelář. Dobrým pomocníkem při rozhodování může být i náš blog, kde najdete článek o tom, jak si vybrat dřevěný obklad do interiéru.

Jak se říká, tradice zavazuje. Firma Drdlík byla založena roku 1989 a to už něco znamená. Ale samozřejmě nejen proto vám nabízí skutečnou kvalitu, krásné produkty a atraktivní řešení.

Zpět nahoru

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!