Powered by Smartsupp

Obklady imitace cihel

Cihly jsou stavebním materiálem s letitou tradicí. Postupem času se z nich stal designový skvost mnohých interiérů a exteriérů. Přiznaná cihlová zeď navozuje dojem starých venkovských stavení, holandské architektury a anglického bydlení. Cihlové obklady jsou novodobým trendem, včetně všech jejich odnoží, kam spadají obklady imitace cihel. Proč otloukat starou omítku pro dosažení originálního cihlového vzhledu, když můžete vsadit na ten správný obkladový materiál? Imitace má spoustu forem, ať už jde o keramické obklady nebo sádrové obklady. Obklady v imitaci cihel splňující venkovský, ale také městský styl. Záleží na tom, jakému dekoru dáte přednost. Obklady dle designu v podání cihel, to je urbanistické ztvárnění, nápadité zdobení, ale i industrialismus. Tohle všechno propojují obklady v imitaci cihel, s nimiž se kromě působivého a kreativního vzhledu pojí příznivá pořizovací cena.

Více informací
Žádná položka

Obklady imitace cihel

Cihly jsou stavebním materiálem s letitou tradicí. Postupem času se z nich stal designový skvost mnohých interiérů a exteriérů. Přiznaná cihlová zeď navozuje dojem starých venkovských stavení, holandské architektury a anglického bydlení. Cihlové obklady jsou novodobým trendem, včetně všech jejich odnoží, kam spadají obklady imitace cihel.

Proč otloukat starou omítku pro dosažení originálního cihlového vzhledu, když můžete vsadit na ten správný obkladový materiál? Imitace má spoustu forem, ať už jde o keramické obklady nebo sádrové obklady. Obklady v imitaci cihel splňující venkovský, ale také městský styl. Záleží na tom, jakému dekoru dáte přednost.

Obklady dle designu v podání cihel, to je urbanistické ztvárnění, nápadité zdobení, ale i industrialismus. Tohle všechno propojují obklady v imitaci cihel, s nimiž se kromě působivého a kreativního vzhledu pojí příznivá pořizovací cena.

Imitace cihel dovnitř i ven

Když se rozhodnete vsadit na obklady imitace cihel, dostane se vám širokého upotřebení. Právě imitace nabývají mnohých kladných vlastností, které umožňují aplikovat cihlové obklady v interiéru a exteriéru. Nabízí se velká spousta míst, kam nalepit tento obkladový materiál.

  • Vnější fasády a vnitřní zdi
  • Sokly a interiérové prvky
  • Kuchyně, obývací pokoj, chodba a jiné místnosti

Imitace cihlových pásků na zdi je vhodná nejenom pro domy na venkově. Své kouzlo a patřičnou dávku nadčasovosti přinesou moderním a novodobým stavbám. Obklady imitace cihel se s přehledem hodí nejenom do běžných domácností, ale také do komerčních prostor. Plní tak roli venkovních obkladů i vnitřních obkladů.

Cihlový design hraje prim

Právě cihlový dekor je důkazem toho, že volit obklady dle designu se zkrátka vyplatí. S pomocí vhodného obkladového materiálu budete schopni vytvořit cihlovou zeď v podstatě kdekoliv. Omezovat se nemusíte ani z pohledu barevného podání, struktury a celkového zpracování obkladů imitujících cihly.

Někdo vsadí na hladký povrch, jiný dá naopak přednost struktuře přispívající k reálnějšímu pojetí obkladu. Imitace cihel doslova nezná konce, což dokazuje zabarvení červené, hnědé, oranžové, tmavé, světlé apod. Obklady dle designu v provedení cihla jsou venkovské, rustikální i městské. Materiálová kombinace tak přináší obklady dle použití, potažmo obklady dle umístění.

Propadněte kouzlu cihlových zdí

Pokud vás zrovna nelákají obklady imitace dřeva nebo obklady imitace kamene, obklady v imitaci cihly budou tou správnou volbou. S pomocí těchto kvalitních obkladů docílíte přirozené krásy konkrétních ploch a utvoříte svůj domov či pracoviště daleko originálnější. Charismatické pojetí, nezaměnitelná atmosféra a věrohodnost, to jsou věci, které obklady imitace cihel dokáží na výbornou.

Cihlové obklady v imitaci, to je to, co potřebuje vaše obývací stěna, vstupní hala nebo venkovní zádveří. Vydejte se cestou hřejivého dekoru, minimální okázalosti a přirozené struktury. Klasika v podání cihel může být zkrátka výjimečná, i když by to málokoho napadlo. Nechte si poradit při volbě vhodných obkladů dle designu.

 

Nezapomínejte na příslušenství pro obklady

Správně nalepený obklad vyžaduje dokonale připravený povrch. Teprve poté dosáhnete požadovaného výsledku z designového i funkčního hlediska. Právě kvůli tomu využívejte pouze adekvátní příslušenství.

Pomyslným odrazovým můstkem je čistý podklad ve spojení s penetrací. Dále aplikujte kvalitní a osvědčená lepidla a tmely. Dokončovací práce si žádají spárovací hmotu a u některých obkladů je dobré sáhnout také po ochranné impregnaci. Přistupujte k novým obkladům komplexně, tedy od A až do Z.

 

Nevíte si s výběrem obkladů rady? Využijte naši službu vizualizace zdarma

Už máte vybrané vysněné obklady, ale nevíte, jak budou vypadat na místě po instalaci? Jednou z možností je využít naši vzorkovnu obkladů, která se nachází téměř uprostřed republiky. Mnohem jednodušší a účinnější je využít naší službu vizualizace interiéru. Vyberete si svůj obklad, pošlete nám fotografii interiéru a my vám vytvoříme jeden náhled zdarma. Potřebujete porovnat více obkladů? Jeden levnější a druhý luxusnější? Každý další návrh je jen za 199 Kč. Tady se o vizualizaci obkladů dozvíte víc

Někdy jakoby nevíme, co to té pracovně, obývacímu pokoji nebo třeba kuchyni chybí… Firma Drdlík Vám přímo i nepřímo dává odpovědi. Navíc se můžete spolehnout na fungující poradnu, srozumitelné návody (včetně videí), dodání či zprostředkování příslušenství. Takto vám s radostí umožňuje zlepšit, opravit nebo zkrášlit vaše zázemí, ať už jde o byt, dům, zahradu, nebo kancelář. Dobrým pomocníkem při rozhodování může být i náš blog, kde najdete článek o tom, jak si vybrat dřevěný obklad do interiéru.

Jak se říká, tradice zavazuje. Firma Drdlík byla založena roku 1989 a to už něco znamená. Ale samozřejmě nejen proto vám nabízí skutečnou kvalitu, krásné produkty a atraktivní řešení.

Zpět nahoru

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!