Powered by Smartsupp

Obklady imitace dřeva

Dřevo je přírodním obkladovým materiálem, který má své limity a tím pádem i možnosti použití. Jestliže chcete mít dřevěné obklady na místech, kde to není běžné, vsaďte na obklady imitace dřeva. Kvalitní produkty imitující dřevo v nejrůznějších podobách, s nímž dodáte svému interiéru a exteriéru zcela novou a originální tvář. Obklady imitace dřeva svým vzhledem napodobují libovolné dřevěné materiály. Stejně jako obklady imitace cihel a obklady imitace kamene mají tyto produkty široké využití. Jejich největší doménou je již zmiňovaný přírodní design. Ten nachází pestré uplatnění v bytových, rodinných i komerčních prostorách. Dopřejte si obklady imitace dřeva, které oproti klasickému dřevu přináší některé vlastnosti navíc a tím rozšiřují použitelnost těchto designových obkladů. Pohledu na dřevo se tak můžete oddávat opravdu všude. Dřevo obecně působí hřejivým, útulným a komfortním dojmem, čehož lze díky obkladům využít na maximum.

Více informací
Žádná položka

Obklady imitace dřeva

Dřevo je přírodním obkladovým materiálem, který má své limity a tím pádem i možnosti použití. Jestliže chcete mít dřevěné obklady na místech, kde to není běžné, vsaďte na obklady imitace dřeva. Kvalitní produkty imitující dřevo v nejrůznějších podobách, s nímž dodáte svému interiéru a exteriéru zcela novou a originální tvář.

Obklady imitace dřeva svým vzhledem napodobují libovolné dřevěné materiály. Stejně jako obklady imitace cihel a obklady imitace kamene mají tyto produkty široké využití. Jejich největší doménou je již zmiňovaný přírodní design. Ten nachází pestré uplatnění v bytových, rodinných i komerčních prostorách.

Dopřejte si obklady imitace dřeva, které oproti klasickému dřevu přináší některé vlastnosti navíc a tím rozšiřují použitelnost těchto designových obkladů. Pohledu na dřevo se tak můžete oddávat opravdu všude. Dřevo obecně působí hřejivým, útulným a komfortním dojmem, čehož lze díky obkladům využít na maximum.

Imitace dřeva má něco navíc

Vlastnosti dřeva zná bezpochyby každý a tím pádem i jeho jistá omezení z pohledu použití, ať už jde o horší parametry v rámci voděodolnosti či žáruvzdornosti. Takové neduhy však obklady imitace dřeva skvělým způsobem eliminují. Ve své podstatě se jedná o betonové obklady, keramické obklady nebo sádrové obklady s dřevěným designem.

Imitace je v případě obkladových materiálů velkým přínosem. Kromě praktických vlastností rozšiřujících použitelnost obkladů je tu také velice přijatelná cena. Zkrátka kombinace, s níž zvolíte obklady dle designu dle vašich náročných potřeb.

Imitace dřeva do libovolných prostor

Dřevo je nyní žádanou a vyhledávanou součástí interiérů a exteriérů. Pohledově zajímavý skvost, který nabízí útulnost, komfort, přirozenost a unikátnost. Obklady imitace dřeva tak mohou nabývat podoby malých dřevěných kostiček, ale i velkých dřevěných ploch se spoustou přiznaných suků. Právě vhodně zvolené materiály tvořící imitaci jsou zárukou pestré použitelnosti.

  • Kuchyně a koupelny
  • Obývací pokoje a ložnice
  • Krby a obklady interiérových prvků
  • Venkovní použití

Imitace dřeva je téměř k nerozeznání od skutečného přírodního materiálu. Možná i proto takové obklady vyniknou nejenom v domácím prostředí. Obklady dle designu dřeva jsou ideální volbou také pro komerční segment. Vyšší odolnost, snadná údržba a nadstandardní vzhled. Tohle všechno jsou vlastnosti hrající ve prospěch imitace dřeva, které se bude vyjímat v kancelářích a podobných místnostech.

Obkladový materiál v přírodním duchu

Vsaďte na obklady imitace dřeva s propracovanými detaily přispívajícími k autentičnosti. Využijte kvalit vhodného obkladového materiálu pro široké použití a zacilte na přírodní design. Imitace dřeva formou obkladu je o perfektní kresbě dřeva, originálním vzhledu a přínosných vlastnostech. Postarejte se o to, že se obklady imitace dřeva stanou součástí vašeho každodenního života.

 

Nezapomínejte na příslušenství pro obklady

Správně nalepený obklad vyžaduje dokonale připravený povrch. Teprve poté dosáhnete požadovaného výsledku z designového i funkčního hlediska. Právě kvůli tomu využívejte pouze adekvátní příslušenství.

Pomyslným odrazovým můstkem je čistý podklad ve spojení s penetrací. Dále aplikujte kvalitní a osvědčená lepidla a tmely. Dokončovací práce si žádají spárovací hmotu a u některých obkladů je dobré sáhnout také po ochranné impregnaci. Přistupujte k novým obkladům komplexně, tedy od A až do Z.

 

Nevíte si s výběrem obkladů rady? Využijte naši službu vizualizace zdarma

Už máte vybrané vysněné obklady, ale nevíte, jak budou vypadat na místě po instalaci? Jednou z možností je využít naši vzorkovnu obkladů, která se nachází téměř uprostřed republiky. Mnohem jednodušší a účinnější je využít naší službu vizualizace interiéru. Vyberete si svůj obklad, pošlete nám fotografii interiéru a my vám vytvoříme jeden náhled zdarma. Potřebujete porovnat více obkladů? Jeden levnější a druhý luxusnější? Každý další návrh je jen za 199 Kč. Tady se o vizualizaci obkladů dozvíte víc

Někdy jakoby nevíme, co to té pracovně, obývacímu pokoji nebo třeba kuchyni chybí… Firma Drdlík Vám přímo i nepřímo dává odpovědi. Navíc se můžete spolehnout na fungující poradnu, srozumitelné návody (včetně videí), dodání či zprostředkování příslušenství. Takto vám s radostí umožňuje zlepšit, opravit nebo zkrášlit vaše zázemí, ať už jde o byt, dům, zahradu, nebo kancelář. Dobrým pomocníkem při rozhodování může být i náš blog, kde najdete článek o tom, jak si vybrat dřevěný obklad do interiéru.

Jak se říká, tradice zavazuje. Firma Drdlík byla založena roku 1989 a to už něco znamená. Ale samozřejmě nejen proto vám nabízí skutečnou kvalitu, krásné produkty a atraktivní řešení.

Zpět nahoru

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!