Powered by Smartsupp

Obklady imitace kamene

Vhodně zvolený kámen představuje typ horniny, která může zvelebovat nejenom vaši zahradu. Kámen je také ideální volbou na stěny, ať už ve formě venkovních obkladů nebo vnitřních obkladů. Kamenné obklady jsou trendem současné doby a pýchou mnohých nemovitostí. Do popředí zájmu majitelů budov se dostávají i obklady imitace kamene. Ty totiž mohou na rozdíl od ryze přírodního materiálu disponovat řadou přínosných vlastností navíc. Obklady v imitaci kamene mají široké využití, a dokáží konkrétní prostor povznést na vyšší úroveň. Příjemné je hlavně to, že si tyto imitace můžete díky jejich nižší hmotnosti nalepit v podstatě kamkoliv. Nemusí to být pouze stěny, jak by si mohl, kdo myslet. Obklady v designu kamene si oblíbíte díky jejich všestrannosti a pestrosti. Když se řekne obklady imitace kamene, představte si například propracované keramické obklady, lehké sádrové obklady nebo odolné betonové obklady. Všechny tyto materiály mohou být použity v kombinaci s perfektní povrchovou úpravou imitující kámen do toho nejmenšího detailu.

Více informací
Žádná položka

Obklady imitace kamene

Vhodně zvolený kámen představuje typ horniny, která může zvelebovat nejenom vaši zahradu. Kámen je také ideální volbou na stěny, ať už ve formě venkovních obkladů nebo vnitřních obkladů. Kamenné obklady jsou trendem současné doby a pýchou mnohých nemovitostí. Do popředí zájmu majitelů budov se dostávají i obklady imitace kamene. Ty totiž mohou na rozdíl od ryze přírodního materiálu disponovat řadou přínosných vlastností navíc.

Obklady v imitaci kamene mají široké využití, a dokáží konkrétní prostor povznést na vyšší úroveň. Příjemné je hlavně to, že si tyto imitace můžete díky jejich nižší hmotnosti nalepit v podstatě kamkoliv. Nemusí to být pouze stěny, jak by si mohl, kdo myslet. Obklady v designu kamene si oblíbíte díky jejich všestrannosti a pestrosti.

Když se řekne obklady imitace kamene, představte si například propracované keramické obklady, lehké sádrové obklady nebo odolné betonové obklady. Všechny tyto materiály mohou být použity v kombinaci s perfektní povrchovou úpravou imitující kámen do toho nejmenšího detailu.

Imitace kamene v domácnosti i kanceláři

Když volíte obklady dle designu a dáte přednost kameni, jeho precizní imitace je skvělou volbou. Ve své podstatě se nemusíte omezovat z pohledu konkrétního kamene. Pokud máte zálusk na břidlici, vsadíte na imitaci břidlicových obkladů. Imitace mohou napodobovat libovolnou horninu.

Právě díky tomu se nabízí široká použitelnost obkladů v imitaci kamene. Hodí se například do kuchyně, koupelny, obývacího pokoje, kolem krbu, na chodbu nebo do zádveří. Imitace kamene může být nedílnou součástí i venkovních prostor. Záleží na tom, jakému obkladu dle designu a materiálového složení dáte přednost.

Umělý kámen jako moderní designový prvek

Kámen jako takový je ideální volbou nejenom do tradičních a stylových domácností. Stále častěji je zakomponován do novodobých a nadčasových interiérů. Zde obklady imitace kamene tvoří určitou pýchu daných prostor. Omezovat se nemusíte typem ani zabarvením dané horniny. Obklady dle použití mohou mít tmavé, světlé, ale také šedé nebo hnědé provedení.

Obklady v imitaci kamene jsou obvykle bezespárovým řešením, a kromě jiného obsahují rohové obklady, takže skvěle splynou s přilehlými plochami. Ty se mimo jiné mohou nacházet i v komerčních objektech. Typickým příkladem jsou kanceláře a veřejné prostory, kde bude imitace kamene působit noblesním a honosným dojmem.

Pestrý výběr obkladů v imitaci kamene

Vybírejte si obklady dle designu, který hraje jednu ze zásadních rolí. Přece jenom, na obkladový materiál se budete dívat dlouhá léta a měl by vám přinášet radost a potěšení. Právě univerzálním řešením jsou nejenom zmiňované obklady imitace kamene, ale také obklady imitace dřeva a obklady imitace cihel.

Rádi vám poradíme s volbou obkladu v imitaci kamene a doporučíme vhodné příslušenství. Vydejte se cestou praktického a oku lahodícího zvelebování vnitřních a venkovních prostor, kde má obklad tohoto typu jednoznačně zelenou.

 

Nezapomínejte na příslušenství pro obklady

Správně nalepený obklad vyžaduje dokonale připravený povrch. Teprve poté dosáhnete požadovaného výsledku z designového i funkčního hlediska. Právě kvůli tomu využívejte pouze adekvátní příslušenství.

Pomyslným odrazovým můstkem je čistý podklad ve spojení s penetrací. Dále aplikujte kvalitní a osvědčená lepidla a tmely. Dokončovací práce si žádají spárovací hmotu a u některých obkladů je dobré sáhnout také po ochranné impregnaci. Přistupujte k novým obkladům komplexně, tedy od A až do Z.

 

Nevíte si s výběrem obkladů rady? Využijte naši službu vizualizace zdarma

Už máte vybrané vysněné obklady, ale nevíte, jak budou vypadat na místě po instalaci? Jednou z možností je využít naši vzorkovnu obkladů, která se nachází téměř uprostřed republiky. Mnohem jednodušší a účinnější je využít naší službu vizualizace interiéru. Vyberete si svůj obklad, pošlete nám fotografii interiéru a my vám vytvoříme jeden náhled zdarma. Potřebujete porovnat více obkladů? Jeden levnější a druhý luxusnější? Každý další návrh je jen za 199 Kč. Tady se o vizualizaci obkladů dozvíte víc

Někdy jakoby nevíme, co to té pracovně, obývacímu pokoji nebo třeba kuchyni chybí… Firma Drdlík Vám přímo i nepřímo dává odpovědi. Navíc se můžete spolehnout na fungující poradnu, srozumitelné návody (včetně videí), dodání či zprostředkování příslušenství. Takto vám s radostí umožňuje zlepšit, opravit nebo zkrášlit vaše zázemí, ať už jde o byt, dům, zahradu, nebo kancelář. Dobrým pomocníkem při rozhodování může být i náš blog, kde najdete článek o tom, jak si vybrat dřevěný obklad do interiéru.

Jak se říká, tradice zavazuje. Firma Drdlík byla založena roku 1989 a to už něco znamená. Ale samozřejmě nejen proto vám nabízí skutečnou kvalitu, krásné produkty a atraktivní řešení.

Zpět nahoru

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!