Powered by Smartsupp

Ohebné obklady

Ohebné obklady představují technologicky propracované řešení, které je vhodné pro bytové i komerční prostory. Spojení přírodního kamene s epoxidovou pryskyřicí získávající na maximální pružnosti a tím pádem přínosné flexibilitě. Ohebné obklady eliminují neforemnost kamenných obkladů, betonových obkladů a mnohých dalších. Využijte obklad, který přinese vašemu interiéru a exteriéru ryze přírodní podobu kamene a neomezujte se při jeho aplikování. Ohebné obklady můžete mít téměř všude. S tímto materiálem se rozšiřuje využitelnost obkladů tam, kde byste břidlicové obklady lepili pouze stěží. Fasádní a interiérové obložení s vynikajícími technickými parametry. Přesně tak lze v krátkosti charakterizovat ohebné obklady, s nimiž zvýšíte hodnotu své nemovitosti. Podlehněte kouzlu moderních technologií a poznejte obklad v jeho unikátní a nadčasové podobě.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Ohebné obklady

Ohebné obklady představují technologicky propracované řešení, které je vhodné pro bytové i komerční prostory. Spojení přírodního kamene s epoxidovou pryskyřicí získávající na maximální pružnosti a tím pádem přínosné flexibilitě. Ohebné obklady eliminují neforemnost kamenných obkladů, betonových obkladů a mnohých dalších.

Využijte obklad, který přinese vašemu interiéru a exteriéru ryze přírodní podobu kamene a neomezujte se při jeho aplikování. Ohebné obklady můžete mít téměř všude. S tímto materiálem se rozšiřuje využitelnost obkladů tam, kde byste břidlicové obklady lepili pouze stěží.

Fasádní a interiérové obložení s vynikajícími technickými parametry. Přesně tak lze v krátkosti charakterizovat ohebné obklady, s nimiž zvýšíte hodnotu své nemovitosti. Podlehněte kouzlu moderních technologií a poznejte obklad v jeho unikátní a nadčasové podobě.

 

Výrobní technologie ohebných obkladů

Ohebné obklady, jinak také flexibilní obklady nebo ohebný kámen. Tohle všechno jsou výrazy prezentující jeden a ten samý produkt. Obklady tohoto typu vznikají ze dvou částí tvořících velice flexibilní celek.

  • Epoxidová pryskyřice
  • Přírodní kámen

Právě epoxidová pryskyřice je předpokladem maximální ohebnosti, díky níž ohebné obklady použijete na místa, kde by keramické obklady nikdy nemohly být. Pohledová část je pak tvořena přírodním kamenem v minimální tloušťce, aby byla zajištěna ona zmiňovaná flexibilita. Po nalepení nepoznáte, že nejde o ryzí kamenné obklady, protože samotná struktura kamene je věrná a propracovaná.

 

Ohebné obklady a jejich vlastnosti

Tenké obkladové desky mají spoustu kladů, mezi které mimochodem nepatří jen zmiňovaný přírodní vzhled a ohebnost. Spolehnout se můžete na tvarovou stálost a s tím související dlouhou životnost. Díky minimální tloušťce do 2,5 mm se velkou předností stává nízká hmotnost. S obklady se pak snáze manipuluje, snižují se náklady na jejich přepravu a použijete je u stěn a stropů s menším hmotnostním zatížením.

Mezi další výhody ohebných obkladů patří mrazuvzdornost, což rozšiřuje jejich možnosti použití. Spolehnout se můžete také na jednoduchou a nenáročnou aplikaci. Flexibilita v tomto případě hraje prim. Navíc větší obkladové desky urychlují samotnou realizaci.

 

Použití ohebných obkladů

Venkovní obklady, přesně tam se hodí tento ohebný obkladový materiál. Díky jeho vlastnostem ho použijete na fasádách rodinných, bytových i komerčních nemovitostí. Obklady upotřebíte na různé architektonické prvky, které díky přírodnímu kameni vyniknou.

Ohebné obklady plní i roli vnitřních obkladů. Nalepit je můžete na libovolné stěny, zakomponujete je do koupelny, ozdobíte s nimi prostor kolem kuchyňské linky nebo zvelebíte vaši krbovou obestavbu. Právě ohebnost nahrává tomu, že s nimi obložíte interiérové prvky, jakými jsou dveře, stoly a jiné kusy nábytku. Výsledkem bude věrohodnost kamenného obkladu se vším všudy.

Podlehněte rozmanitosti, lehkosti a nezaměnitelné struktuře ohebných obkladů. Zvolte ohebné bezespárové řešení, které se stane nepřehlédnutelnou architektonickou součástí vaší nemovitosti.

 

Nevíte si s výběrem obkladů rady? Využijte naši službu vizualizace zdarma

Už máte vybrané vysněné obklady, ale nevíte, jak budou vypadat na místě po instalaci? Jednou z možností je využít naši vzorkovnu obkladů, která se nachází téměř uprostřed republiky. Mnohem jednodušší a účinnější je využít naší službu vizualizace interiéru. Vyberete si svůj obklad, pošlete nám fotografii interiéru a my vám vytvoříme jeden náhled zdarma. Potřebujete porovnat více obkladů? Jeden levnější a druhý luxusnější? Každý další návrh je jen za 199 Kč. Tady se o vizualizaci obkladů dozvíte víc

Někdy jakoby nevíme, co to té pracovně, obývacímu pokoji nebo třeba kuchyni chybí… Firma Drdlík Vám přímo i nepřímo dává odpovědi. Navíc se můžete spolehnout na fungující poradnu, srozumitelné návody (včetně videí), dodání či zprostředkování příslušenství. Takto vám s radostí umožňuje zlepšit, opravit nebo zkrášlit vaše zázemí, ať už jde o byt, dům, zahradu, nebo kancelář. Dobrým pomocníkem při rozhodování může být i náš blog, kde najdete článek o tom, jak si vybrat dřevěný obklad do interiéru.

 

Jak se říká, tradice zavazuje. Firma Drdlík byla založena roku 1989 a to už něco znamená. Ale samozřejmě nejen proto vám nabízí skutečnou kvalitu, krásné produkty a atraktivní řešení.

Zpět nahoru

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!