Powered by Smartsupp

Plastová krytina

Plastová krytina je trendem současné doby. V mnohých ohledech překonává dokonce i samotné dřevo. Má spoustu nadstandardních vlastností a dokonale imituje dřevěnou střešní krytinu. Jestliže vás zajímá plastová krytina v podání šindele, vsaďte na ty nejlepší z oboru. Firma Drdlík se už více jak dvacet let pyšní patentovaným systémem plastového šindele, který je na střechách v Česku, ale také v zahraničí. Plastové střešní krytiny - Když se řekne plastová krytina Drdlík, můžete si představit dokonalou povrchovou úpravu připomínající skutečné dřevo. Dále je to pevnost, odolnost, minimální hmotnost a schopnost tlumit hluk. Vlastnosti, které jednoduše chcete mít na své střeše. Plastová krytina se hodí na libovolnou nemovitost:Tradiční roubenky, Modernější stavby, Komerční objekty, Velké haly, atd.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Plastová krytina

Plastová krytina je trendem současné doby. V mnohých ohledech překonává dokonce i samotné dřevo. Má spoustu nadstandardních vlastností a dokonale imituje dřevěnou střešní krytinu. Jestliže vás zajímá plastová krytina v podání šindele, vsaďte na ty nejlepší z oboru. Firma Drdlík se už více jak dvacet let pyšní patentovaným systémem plastového šindele, který je na střechách v Česku, ale také v zahraničí.

 

Plastové střešní krytiny

Když se řekne plastová krytina Drdlík, můžete si představit dokonalou povrchovou úpravu připomínající skutečné dřevo. Dále je to pevnost, odolnost, minimální hmotnost a schopnost tlumit hluk. Vlastnosti, které jednoduše chcete mít na své střeše. Plastová krytina se hodí na libovolnou nemovitost.

  • Tradiční roubenky
  • Modernější stavby
  • Komerční objekty
  • Velké haly

Všude tam lze aplikovat ekologické plastové střešní krytiny od firmy Drdlík. Vsadit můžete na stylový šindel DDS II nebo dáte přednost něčemu modernějšímu v podání produktů MODERNA, popřípadě Eureko CPS a GREEN. Všechny tyto výrobky mají jedno společné. Jsou zhotoveny z prvotřídního plastu.

 

S poctivostí až do světa

Plastové krytiny Drdlík jsou důkazem toho, že s láskou k řemeslu, pílí a důrazem na poctivou práci lze dobýt nejenom český trh, ale i ten zahraniční. Plastová krytina je v současnosti prodávána na Slovensku, ale také v Estonsku a ostatních zemích Evropy. Expanze je díky kvalitě a designu plastové střešní krytiny nezadržitelná.

S plastovou krytinou od firmy Drdlík si budete moci splnit sen o vytouženém obydlí, které bude zdobit esteticky věrohodná, unikání a kvalitní střecha. Ne nadarmo se říká, že střecha je základ spokojeného bydlení a zároveň by měla představovat investici na celý život. A právě proto je plastová krytina ideální volbou i pro vás. To vše se zárukou až na 30 let.

 

Kompletní sortiment na jednom místě!

Pouze u nás najdete kompletní sortiment výrobků plastové krytiny EUREKO DSS II na jednom místě: základní šablona, úžlabí, nároží, hřebenáč, hřebíky, průchodky pro anténu a odvětrávání, sněhové háky + kulatina a veškeré příslušenství potřebné k montáži hromosvodu, za skvělé ceny.

Neváhejte nás kontaktovat a zeptejte se na cokoli na telefonním čísle: + 420 732 583 503 nebo na e-mailové adrese: info@drdlik.cz , kde vám velmi rádi odpovíme na Vaše dotazy. Kromě přesného výpočtu spotřeby krytiny a potřebných doplňků získáte zároveň návrh ideálního řešení, naše dlouholeté zkušenosti + odborné poradenství + školení zdarma.

Zpět nahoru

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!