Powered by Smartsupp

Plastové střešní krytiny

POUZE U NÁS: Výkup zbylého materiálu zpět! Rozpočet střešního materiálu na míru pro vaši střechu ZDARMA

Současné trendy vedou k tvorbě plastových imitací takřka všech druhů výrobků a zboží, je tedy jasné, že ani střešní krytiny nezůstaly v tomto směru stranou. Vzhledem k tomu, že materiály na plastové bázi využíváme dennodenně, stávají se i součástí našich domů, konkrétně nahrazují tradiční střešní krytiny. Jejich vizuální podoba je takřka k nerozeznání od originálních materiálů

Recyklovaná i originální technologie plastových krytin

Vybrat si můžete z originálních českých výrobků od značky EUREKO.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Plastové střešní krytiny vyrábíme od roku 2000 pod názvem EUREKO.

Plastové krytiny EUREKO

Plastové krytiny EUREKO

jsou výrobky vyráběné z polyolefinů (polypropylénu a polyetylénu). Tyto suroviny jsou získávány velmi kvalitní separací odpadních plastů vznikajících především v automobilovém průmyslu. Veškeré plasty použité při výrobě ve firmě REGRA PLAST spol. s r.o. jsou ještě před vlastním přepracováním do krytin určeny pro aplikace s dlouhodobým použitím (plastové díly auto interiérů, nárazníky, nábytkářské díly). Takovéto plasty, již jednou ošetřené pro venkovní použití se znovu při výrobě krytin zušlechťují barvivy, UV stabilizátory a plnivy, aby se k zákazníkovi dostal výrobek co možná nejlépe ošetřený proti dlouhodobému působení povětrnostních vlivů. Na krytiny EUREKO se poskytuje záruka 30 let (viz. záruční list).

Drdlík- plastová krytina eureko

 

Stavíte a stále ne a ne se rozhodnout, jaká střešní krytina je pro váš dům či chatu ta pravá?

Hledáte kvalitu za rozumné peníze, odolnost, komplexní a snadné řešení? Pak už dále nehledejte. Ideální volbou je pro vás plastová střešní krytina EUREKO DSS II. Jedná se o plastové šindele, které se vyrábí od roku 2000 už 20 let a za tu dobu si získaly mnoho spokojených zákazníků i nadšených ohlasů. Jsou nejlepším řešením pro ty, kdo preferují lehkou střešní krytinu a praktická řešení s možností velké variability a snadné instalace.

  reference plastové krytiny šindel eureko drdlík

 

Základní šabloba plastového šindele eureko drlikVÝHODY PLASTOVÝCH KRYTIN

Mezi největší výhody patří především velmi dlouhá životnost bez nutnosti pravidelné údržby. Zvláště tehdy, pokud nemáte čas a nechcete se starat o střešní krytinu, je to ta správná volba pro Vás. Mezi další výhody patří: 

  • Odolává mechům, lišejníkům a zásaditým látkám
  • Má nízkou hmotnost
  • Odolává slunci, dešti, krupobití, mrazu a náhlým změnám teplot
  • Je houževnatá, pevná a odolná vůči prošlápnutí
  • Tlumí hluk
  • Je bezúdržbová
  • Skvěle imituje přírodní materiály
  • Se zárukou 30 let!

 

dvojdrážkový systém u střešní krytiny eureko

Dobře také odolává větru, slunci, dešti a celé řadě dalších přírodních podmínek. Současný modernizovaný typ navíc zahrnuje i vyztuženou konstrukci, dvojitou vodní drážku, možnost montáže na bednění i šikmé čelo, které zvýrazňuje výšku řádku. Tyto inovace jsou výsledkem 20 let zkušeností a zpětné vazby od našich zákazníků.

Jednoduchost a efektivita

Plastové šindele odpovídají na nejnáročnější požadavky na efektivitu v kombinaci s jednoduchostí instalace a údržby. Najdete u nás kompletní sortiment plastových šindelů EUREKO DDS II na jednom místě. Získáte základní šablonu, úžlabí, nároží, hřebenáč, hřebíky, průchodky pro anténu a odvětrávání včetně veškerého příslušenství k pohodlné montáži. Nemusíte objíždět různá místa a bojovat s různou dobou dodání a kvalitou služeb.

U nás vyřešíte vše rychle, chytře a efektivně.

 

 

Reference Plastový šindel eureko dds 2 drdlik

 

Plastová krytina EUREKO MODERNA

EUREKO MODERNA

 

Plastový šindel EUREKO DDS II - Drdlíkův dřevěný šindel věrně kopíruje klasický štípaný šindel ze dřeva.

Plastový šindeľ Eureko

 

EUREKO GREEN- EUREKO GREEN bude mít funkci klasické skládané střešní krytiny a zároveň jako nosič extenzivní zelené střechy. Krytina se bude vyznačovat velice jednoduchou pokládkou a příznivou cenou.

     EUREKO GREEN EXTENZIVNE ZELENE STRECHY       EUREKO GREEN EXTENZIVNE ZELENE STRECHY       EUREKO GREEN EXTENZIVNE ZELENE STRECHY

 

Neváhejte nás kontaktovat a zeptejte se na cokoli na telefonním čísle: +420 608 87 28 27 nebo na e-mailové adrese: info@strecha-je-hra.cz , kde vám velmi rádi odpovíme na Vaše dotazy. Kromě přesného výpočtu spotřeby krytiny a potřebných doplňků získáte zároveň návrh ideálního řešení, naše dlouholeté zkušenosti + odborné poradenství + školení zdarma.

 

Děkujeme za Vaši přízeň, Váš tým Drdlík.

Zákaznický servis:
Ceník plast. šindel EUREKOCeník dřevěný šindel - Kalkulace střechy - Školení - Kontakt
Naše výrobky:
Dřevěný šindelPlastový šindelDřevěné obklady na zeď - Šindelové stříškyDřevěný žlab

Zpět nahoru
Odborná kalkulace krytiny EUREKO DDS II

Odborná kalkulace krytiny EUREKO DDS II

Montážní návod pro krytinu EUREKO DDS II

Montážní návod pro krytinu EUREKO DDS II

Realizace krytiny z plastového šindele EUREKO DDS II

Realizace krytiny z plastového šindele EUREKO DDS II

K čemu se používá kulatina?

K čemu se používá kulatina?

Realizace krytiny z plastového šindele

Realizace krytiny z plastového šindele

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!