Powered by Smartsupp

Přehled rozměrů a velikostí pro dřevěné obklady a obkladové panely - Novinka

Dřevěné obklady nabývají bezpočtu rozměrů a tvarů. V naší nabídce najdete kolečka, obdélníky i čtverce od 3 x 3 cm až po desky o rozměrech 125 x 21,9 cm. I díky tomu je můžete využít v podstatě v jakémkoliv interiéru. Dřevěné obklady na stěnu jsou použitelné i do hůře dostupných míst. Tam, kde se lámou rohy a vznikají nejrůznější atypické prvky bydlení. Předpokladem úspěchu je to, že si vyberete obklady dle místnosti a jejich správný rozměr. Někdo dá přednost kolečkům, jiný zase čtvercům nebo obdélníkům. Při nákupu dřevěných obkladů dle formátu se rozhodně nemusíte omezovat. Je to více jak 25 rozměrů a velikostí obkladů ze dřeva, které u nás zakoupíte. Mnohdy tak stačí zvolit správné obkladové panely a vyhnete se náročným úpravám obkladů, řezání a podobným činnostem. Přehled rozměrů dřevěných obkladů vypovídá o mnohém. Na své si přijde kdokoliv, kdo chce instalovat na zeď mozaiky a jiné přírodní obklady tohoto typu. Když k tomu připočítáte možnost volby obkladu podle druhu dřeva, podoba výsledné realizace je téměř neomezená.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Přehled rozměrů

Dřevěné obklady nabývají bezpočtu rozměrů a tvarů. I díky tomu je můžete využít v podstatě v jakémkoliv interiéru. Dřevěné obklady na stěnu jsou použitelné i do hůře dostupných míst. Tam, kde se lámou rohy a vznikají nejrůznější atypické prvky bydlení. Předpokladem úspěchu je to, že si vyberete obklady dle místnosti a jejich správný rozměr.

Někdo dá přednost kolečkům, jiný zase čtvercům nebo obdélníkům. Při nákupu dřevěných obkladů dle formátu se rozhodně nemusíte omezovat. Je to více jak 25 rozměrů a velikostí obkladů ze dřeva, které u nás zakoupíte. Mnohdy tak stačí zvolit správné obkladové panely a vyhnete se náročným úpravám obkladů, řezání a podobným činnostem.

Přehled rozměrů dřevěných obkladů vypovídá o mnohém. Na své si přijde kdokoliv, kdo chce instalovat na zeď mozaiky a jiné přírodní obklady tohoto typu. Když k tomu připočítáte možnost volby obkladu podle druhu dřeva, podoba výsledné realizace je téměř neomezená.

 

Začněte ideálním tvarem

Když se zahledíte na přehled rozměrů, můžete se odrazit od daného tvaru, který pro vás bude oku lahodící. Přece jenom, design hraje zásadní roli a dřevěný obklad dle odstínu dokáže ovlivnit, změnit a vylepšit libovolný interiér. To se týká nejenom domácích prostor, ale také těch komerčních. A jaké tvary mají jednotlivé kusy obkladů?

  • Čtverec a obdélník
  • Kolečko
  • Hexagon
  • Velkoformátové obklady

Konkrétní obklady se navíc mohou lišit ještě povrchovou úpravou, použitou dřevinou, ale i 2D a 3D vzhledem. Ať už se rozhodnete pro akustické obklady, lamelové stěny nebo dokonce obklady ze starých lodí, vždy si vyberete řešení šité na míru vašemu interiéru.

 

Obklady od malých až po velké

Design dřevěného obkladu je možná odrazovým bodem při nákupu, hlavní slovo v rámci instalace však budou mít přesné rozměry. A právě zde vám přinášíme bohatý výběr. Máte rádi mozaiku, která bude mít velikost 3 x 3 cm či 5 x 5 cm? Nebo dáváte raději přednost kolečkům na ploše o rozměrech 10 x 10 cm? Obkladové panely a jednotlivé kusy dřevěných obkladů mohou být různě velké.

  • 20 x 5 cm
  • 34,5 x 34,5 cm
  • 72 x 10 cm
  • 100 x 12 cm
  • 125 x 21,9 cm

Od malých až po velké, přesně takové obklady dle formátu můžete mít na své stěně. Obklady na zeď budou estetickým, ale také funkčním řešením, protože mnohdy působí jako izolace a dokáží odhlučnit dané prostory. To jsou benefity, které ocení všichni milovníci přírodních materiálů.

 

Dřevo do jakýchkoliv prostor

Přehled rozměrů dřevěných obkladů v našem podání nezná mezí. Proto neotálejte a obklopte se dřevěnými obklady, s nimiž se pojí primárně snadná instalace a časová nenáročnost tohoto procesu. Objednejte si s jednotlivými obklady i potřebné nářadí a lepidla. S volbou všeho vám mile rádi pomůžeme. Povzneste své interiéry na vyšší úroveň a dopřejte si bohaté nabídky dřevěných obkladů do libovolných vnitřních prostor.

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!