Powered by Smartsupp

Jaké pro mne z registrace plynou výhody?

  • Z registrace v našem eshopu vám plyne řada výhod. Jednak si každým nákupem načítáte slevu. Dále ve svém zákaznickém účtu máte přehledně uloženy všechny minulé objednávky a snadno je tak můžete objednávku zopakovat. Ve vašem účtu vždy v detailu dané objednávky najdete také fakturu ke stažení, pokud ji nedohledáte v emailu, kam ji vždy automaticky také zasíláme.

 

Kde se mohu registrovat ve vašem eshopu?

  • Registraci můžete provést z každé stránky nahoře vpravo po kliku na odkaz ,,Registrace,,. Stačí k tomu pouze váš platný email a heslo, které si zvolíte a pro jistotu zopakujete. Heslo by mělo mít minimálně pět znaků. V naší databázi je uloženo šifrované a mělo by být alespoň pět znaků dlouhé. 

 

Je možné vytvořit objednávku v e-shopu bez registrace nebo bez přihlášení?

  • Ano, je možné vytvořit objednávku bez registrace nebo bez přihlášení. Avšak z důvodu doručení samotné zásilky a informacím ohledně stavu objednávky je potřeba vaše osobní údaje vyplnit v posledním kroku objednávky.

 

Dostanu za registraci nějakou slevu nebo slevový kupón?

  • Slevový kupón za jednorázovou registraci nezískáte, pokud však budete sledovat náš Facebook nebo se přihlásíte k odběru k newsletteru, slevové kódy pravidelně zveřejňujeme právě těmito kanály. Nicméně, pokud se registrujete do eshopu, a budete nakupovat jako registrovaný koncový zákazník, pokaždé když nakoupíte, se vám bude automaticky načítat sleva na každý další nákup.

 

Jak se mohu přihlásit, když jsem zapomněl heslo do e-shopu?

  • Na této stránce zadejte e-mailovou adresu, pod kterou jste se registrovali na našich stránkách. Po vyplnění klikněte na tlačítko „Chci nové heslo“. Následně obdržíte do vaší e-mailové schránky odkaz pro změnu hesla. Pro možnost vygenerování nového hesla je potřeba být odhlášený ze svého stávajícího účtu.

 

Jak si můžu změnit heslo pro přihlášení do e-shopu?

  • Změnit heslo lze po přihlášení v sekci Osobní údaje (po rozkliknutí svého jména v pravém horním rohu webových stránek), kde kliknete na tlačítko „Změna hesla“. Zadáte své současné heslo, vámi zvolené nové heslo, které musíte vyplnit dvakrát pro ověření.

 

Jak si mohu změnit nebo aktualizovat osobní údaje na mém účtu?

  • Aktualizovat nebo změnit vaše údaje lze po přihlášení v sekci Osobní údaje (po rozkliknutí svého jména v pravém horním rohu webových stránek), kde můžete změnit jméno, příjmení, telefonní číslo, adresu a případně firemní údaje

 

Váš tým Drdlík– rodinná firma s tradicí od roku 1989.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!