Powered by Smartsupp

Rohové obklady

Rohové obklady představují opticky nenápadnou a praktickou spojku mezi dvěma obkládanými stěnami. Zapomeňte na nevzhledné zakončení. Pokud takové stěny mají vnější roh, aplikujte na ně rohové obklady. Docílíte vizuálně přirozenějšího a propracovanějšího detailu celé obkládané plochy. Volba rohových obkladů je primárně o realističnosti. Jednotlivé rohy plynule navazují na obklad v ploše a tím přispívající k vyšší designové harmonii. Rohové obklady využijete u bytových i komerčních nemovitostí. Kvalitní obklady různého typu se staly nedílnou součástí mnohých nemovitostí. Jedná se o venkovní obklady a vnitřní obklady. Pokud tímto designovým prvkem chcete zvelebit svůj domov nebo kancelářské prostory, nabízí se vám kromě obkladů v ploše i rohové obklady. Jejich označení je celkem jasné. Jsou ideálním řešením vnějších rohů.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Rohové obklady

Rohové obklady představují opticky nenápadnou a praktickou spojku mezi dvěma obkládanými stěnami. Zapomeňte na nevzhledné zakončení. Pokud takové stěny mají vnější roh, aplikujte na ně rohové obklady. Docílíte vizuálně přirozenějšího a propracovanějšího detailu celé obkládané plochy.

Volba rohových obkladů je primárně o realističnosti. Jednotlivé rohy plynule navazují na obklad v ploše a tím přispívající k vyšší designové harmonii. Rohové obklady využijete u bytových i komerčních nemovitostí.

Kvalitní obklady různého typu se staly nedílnou součástí mnohých nemovitostí. Jedná se o venkovní obklady a vnitřní obklady. Pokud tímto designovým prvkem chcete zvelebit svůj domov nebo kancelářské prostory, nabízí se vám kromě obkladů v ploše i rohové obklady. Jejich označení je celkem jasné. Jsou ideálním řešením vnějších rohů.

 

Rohové obklady z odlišného materiálu

Obklady pro vnější rohy mohou být zhotoveny z rozdílných materiálů. Skvěle doplňují například kamenné obklady, u kterých je návaznost mezi jednotlivými obklady doslova nepostřehnutelná. Pokud se rozhodnete do svého interiéru pořídit sádrové obklady, také k nim naleznete adekvátní rohy. To samé platí i pro betonové obklady. Rohové obklady tohoto typu jsou navíc určeny nejenom do interiéru, ale také do exteriéru.

 

Obklady do rohů nabývají mnoha podob

Jednotlivé obklady se od sebe liší výrobním materiálem, a tím pádem i samotným vzhledem. Spolehnout se můžete nejenom na přírodní obklady, ale také na imitace obkladů v podobě zmiňované sádry a betonu. Díky tomu tedy docílíte odlišných designů rohových obkladů. V závislosti na použitém materiálu lze počítat i s příslušnými vlastnostmi jakými jsou odolnost, mrazuvzdornost apod.

Obklady do rohů jsou jiné i z pohledu spárování. U některých je třeba provést spárování, druhou skupinu rohových obkladů tvoří bezespárové obklady.

 

Rohové obklady a jejich široké využití

Vyberte si rohové obklady k vámi zvoleným obkladům podle materiálu. Vnější rohy vám přijdou vhod například při obkládání fasády či venkovních sloupů. Když se zaměříte na zvelebování interiérů, upotřebíte rohové obklady třeba na stěnách místností nebo v rámci krbové obestavby.

Věnujte při obkládání interiérů a exteriérů pozornost i těm nejmenším detailům. Zacilte na propracovanost vnějších rohů, dejte zelenou přirozeným liniím, dokonalé návaznosti a realistickým přechodům. Tohle všechno nabízí rohové obklady.

 

Nevíte si s výběrem obkladů rady? Využijte naši službu vizualizace zdarma

Už máte vybrané vysněné obklady, ale nevíte, jak budou vypadat na místě po instalaci? Jednou z možností je využít naši vzorkovnu obkladů, která se nachází téměř uprostřed republiky. Mnohem jednodušší a účinnější je využít naší službu vizualizace interiéru. Vyberete si svůj obklad, pošlete nám fotografii interiéru a my vám vytvoříme jeden náhled zdarma. Potřebujete porovnat více obkladů? Jeden levnější a druhý luxusnější? Každý další návrh je jen za 199 Kč. Tady se o vizualizaci obkladů dozvíte víc

Někdy jakoby nevíme, co to té pracovně, obývacímu pokoji nebo třeba kuchyni chybí… Firma Drdlík Vám přímo i nepřímo dává odpovědi. Navíc se můžete spolehnout na fungující poradnu, srozumitelné návody (včetně videí), dodání či zprostředkování příslušenství. Takto vám s radostí umožňuje zlepšit, opravit nebo zkrášlit vaše zázemí, ať už jde o byt, dům, zahradu, nebo kancelář. Dobrým pomocníkem při rozhodování může být i náš blog, kde najdete článek o tom, jak si vybrat dřevěný obklad do interiéru.

 

Jak se říká, tradice zavazuje. Firma Drdlík byla založena roku 1989 a to už něco znamená. Ale samozřejmě nejen proto vám nabízí skutečnou kvalitu, krásné produkty a atraktivní řešení.

Zpět nahoru

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!