Powered by Smartsupp

Jak na cenovou nabídku ZDARMA!
Rádi Vám bezplatně spočítáme spotřebu střešního materiálu pro Vaši zakázku.

Drdlík- rozpočta zdarma na dřevěný šindele
 

Drdlík- rozpočet ZDARMA na plastový šindel EUREKO DDS II

 

Co budeme potřebovat:

V případě, že nabídku nebudeme schopni ze zadaných údajů vypracovat, budeme Vás kontaktovat, abychom se domluvili na dalším postupu. Nabídky jsou standardně zasílány do 5 pracovních dní. Pokud je pro Vás tato doba příliš dlouhá, rádi Vás upřednostníme, pokud nás na tuto skutečnost upozorníte.

Neváhejte nás kontaktovat a zeptejte se na cokoli na telefonním čísle: + 420 732 583 503 nebo na e-mailové adrese: info@drdlik.cz , kde vám velmi rádi odpovíme na Vaše dotazy. Kromě přesného výpočtu spotřeby krytiny a potřebných doplňků získáte zároveň návrh ideálního řešení, naše dlouholeté zkušenosti + odborné poradenství + školení zdarma.

Informace a pravidla dopravy

DOPRAVA:

Dopravu veškerého zboží si firma Drdlík zajišťuje téměř kompletně svými vlastními nákladními vozy od 1,5 do 18 tun. Jelikož se závozy zboží týkají celé ČR a jedná se o vzdálenosti stovek kilometrů, je potřeba lehkých silničních valníkových vozidel, která svými rozměry musí dovolit zajíždět na běžná staveniště, také musejí mít vozidla dostatečnou užitečnou hmotnost pro převoz našeho těžkého a objemného zboží. Zboží většinou doručujeme až na místo stavby či na místo určení zákazníkem. Pokud příjezdová cesta neumožňuje vjezd kamionu, není možné doručit zboží až na požadované místo vykládky a řidič vyloží zboží na nejbližším vhodném místě (vzniklou situaci je nutné s námi ihned konzultovat na tel.: + 420 732 583 503 !)

VYKLÁDKA ZBOŽÍ:

Naše vozidla proto nejsou vybavena hydraulickou rukou ani hydraulickými čely, které tuto užitečnou hmotnost výrazně snižují. Nezajišťujeme vykládku zboží z kamionu: zákazník si musí zajistit vysokozdvižný vozík či jinou formu vykládky, pokud si objednal zboží na paletách; případná finanční spoluúčast zákazníka na dopravě nezahrnuje vykládku zboží na paletách z kamionu či jiného auta! Vykládku zboží si zajišťuje zákazník sám! Na místě vykládky musí být odpovídající počet osob (podle dodávaného množství; nejméně 2 osoby)

 

U menších zakázek nevyužíváme naše vozidla, spíše objednáváme přepravní službu FOFR.

Doprava- plastový šindel

Doprava- dřevěný šindel

 

 

 

 

 

 

Informace o způsobu, typech a podmínkách dopravy: více

 

 

Doprava ZDARMA se týká pouze plastové krytiny EUREKO! Drdlik- doprava zdarma

 

Limity pro dopravu zboží pro naše zákazníky a obchodní partnery:

Doprava zboží po celé ČR s poplatkem

Cena dopravy bude vypočítána na základě hmotnosti a objemu objednaného zboží. Cena za dopravu bude předem oznámena zákazníkovi telefonicky nebo emailem pro potvrzení. Až po potvrzení bude zboží odesláno.

 

Doprava zboží do 30 km bez poplatku – ZDARMA:

Doprava zboží ZDARMA do 30 km od obce Sobíňov se vztahuje na objednávky zboží v ceníkové ceně od 50.000 Kč s DPH.

Dodací lhůta se liší v závislosti na obsahu objednávky.

Obvykle do 3 až maximálně 10-i pracovních dní pro standardní objednávky.

 

Pravidla a povinnosti služby „DOPRAVA ZDARMA“ do 30 km od obce Sobíňov pro naše zákazníky a obchodní partnery:

Jelikož se jedná o službu společnosti Drdlík, kterou všem zákazníkům a obchodním partnerům poskytujeme ZDARMA, musejí být dodržována základní pravidla a povinnosti obou stran.

Veškeré zboží je expedováno ze skladu v obci Sobíňov.

 

DOPRAVA ZDARMA NA EUREKO DDS 2

 

 

Neváhejte nás kontaktovat a zeptejte se na cokoli na telefonním čísle: + 420 732 583 503 nebo na e-mailové adrese: info@drdlik.cz , kde vám velmi rádi odpovíme na Vaše dotazy. Kromě přesného výpočtu spotřeby krytiny a potřebných doplňků získáte zároveň návrh ideálního řešení, naše dlouholeté zkušenosti + odborné poradenství + školení zdarma.

 

Děkujeme za Vaši přízeň, Váš tým Drdlík.

Zákaznický servis:
Ceník plast. šindel EUREKOCeník dřevěný šindel - Kalkulace střechy - Školení - Kontakt
Naše výrobky:
Dřevěný šindelPlastový šindelDřevěné obklady na zeď - Šindelové stříškyDřevěný žlab

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!