Powered by Smartsupp

Stegu - dřevěné obkladové panely - Stegu

,,Dekorativní obklady s elegancí“

Rodinná firma STEGU již 25 let vyrábí inovativní obklady nejen ze dřeva, ale i kamene, betonu nebo cihel. Za den jich přitom vytvoří až 2000 m2.

Podnik sídlí v polském Opolském vévodství, odkud své produkty distribuuje po celé Evropě. A i když dnes malá firma vyrostla ve světový podnik, stále si zakládá na udržitelném přístupu k životnímu prostředí. Také proto při výrobě obkladů využívá pouze přírodní barviva.

Designéři firmy sází na originální a minimalistický vzhled obložení, který je dnes velmi žádané. V nabídce značky tak naleznete zejména dřevěné obklady plné geometrických tvarů a zajímavých kompozic.

STEGU rovněž nechává na obložení vyniknout přirozenou strukturu dřeva, což ocení zejména majitelé moderních budov a domácností v severském stylu. Perfektním příkladem takového výrobku je designové obložení PURE, složené z nařezaných větví s černým podkladem zaujme každého.

Prohlédněte si videoukázku obkladů PURE i celé řady obkladů STEGU.

 

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Stegu dřevěné obklady

Dekorativní dřevěné obkladové panely z kolekce WOOD COLLECTION™ jsou ideální možností, jak dodat interiéru zajímavý design. Obklady jsou vyrobeny z přírodních dřevin jako bříza, smrk, apod. Všechny výrobky v této kolekci jsou vyrobeny pod značkou STEGU®, která zaručuje nejvyšší kvalitu a využití inovativních ekologických technologií.

Obkladové panely jsou výrobky se stejnými rozměry, což vám umožní vyplnit jakýkoliv prostor. Výhodou obkladů je modulové balení a rychlá, jednoduchá montáž. Dřevěný obklad působí jako dokonalý designový doplněk a dokonale ladí s přírodními olejovanými podlahami a moderním nábytkem. Panely ze dřeva jsou skutečnou výzvou pro nekonečnou tvořivost architektů a designérů s možností různého použití nejen jako obklady stěn.

Dřevěné obkladové panely můžeme použít i jako stolové desky pokryté dekorativním sklem, součást podlahy v obývacím pokoji a mnohé další.

Dnešní trend jednoduchosti a návrat k přírodním materiálům řadí přírodní dřevěné obklady WOOD COLLECTION™ k předním obkladovým materiálům. Syrové dřevo a kontrast jeho barvy s černým podkladem zaujme každého. Přírodní kresba dřeva vám zajistí příjemnou originální atmosféru.

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!