Powered by Smartsupp

Střešní krytiny Drdlik - Hmotnost balení - 12,1 kg

Střešní krytiny Drlik, správně psáno střešní krytiny Drdlík, to je rodinná firma s tradicí, jejíž historie sahá do roku 1989. Právě v té době došlo ke zrození šindelárny, která si v segmentu vyznavačů kvalitních šindelů získala patřičné renomé. Vůně dřeva, poctivé řemeslo a láska k tomuto oboru daly vzniknout nejenom střešním krytinám Drdlík. Od šindele až po dřevěné obklady. Plastový šindel s vlastním patentem na sebe nenechal dlouho čekat. Střešní krytiny Drdlik přinesly po deseti letech fungování na trhu vlastnoruční patentovanou výrobu. Produktové portfolio se rozrostlo v podstatě záhy. Už to nebyly jenom střešní krytiny Drdlik, ale také vlastní výroba dřevěných obkladů na stěnu.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Střešní krytiny Drdlik

Střešní krytiny Drlik, správně psáno střešní krytiny Drdlík, to je rodinná firma s tradicí, jejíž historie sahá do roku 1989. Právě v té době došlo ke zrození šindelárny, která si v segmentu vyznavačů kvalitních šindelů získala patřičné renomé. Vůně dřeva, poctivé řemeslo a láska k tomuto oboru daly vzniknout nejenom střešním krytinám Drdlík.

 

Od šindele až po dřevěné obklady

Plastový šindel s vlastním patentem na sebe nenechal dlouho čekat. Střešní krytiny Drdlik přinesly po deseti letech fungování na trhu vlastnoruční patentovanou výrobu. Produktové portfolio se rozrostlo v podstatě záhy. Už to nebyly jenom střešní krytiny Drdlik, ale také vlastní výroba dřevěných obkladů na stěnu.

  • Dřevěné obklady originálního vzhledu
  • Používání kvalitních materiálů
  • Důslednost a preciznost výrobního procesu

Střešní krytiny Drdlik, potažmo Drdlík se rázem staly nejenom výrobcem, ale i dodavatelem produktů STEGU, HARO, WWD a dalších. Kromě výhradního zastoupení firmy WODEWA s 3D obklady se můžete těšit i na produkty ostatních světoznámých značek.

 

Střešní krytiny Drdlik v zahraničí

Ona zmiňovaná láska k řemeslu, poctivost a snaha posouvat se neustále kupředu se vyplatily. Střešní krytiny Drdlik v roce 2002 začaly prodávat na Slovensku a o třináct let později přišla také expanze do Estonska, kde šindele sklízí značný obdiv stejně, jako v dalších zemích Evropy. I díky tomu obdržely střešní krytiny Drdlik čestné uznání od odborné poroty FOR ARCH.

Ať už jde o šindele nebo dřevěné obklady vlastní výroby, popřípadě ty ostatní, Drdlík je značkou, která tu přetrvává dlouhá léta a dělá radost mnohým majitelům rodinných a komerčních nemovitostí. Střešní krytiny Drdlik a vyhlášená šindelárna v Sobíňově jsou toho jasným důkazem. Střešní krytiny Drdlík, to je záruka spokojenosti a splnění snu o krásném domově.

 

Kompletní sortiment na jednom místě!

Pouze u nás najdete kompletní sortiment výrobků plastové krytiny EUREKO DSS II na jednom místě: základní šablona, úžlabí, nároží, hřebenáč, hřebíky, průchodky pro anténu a odvětrávání, sněhové háky + kulatina a veškeré příslušenství potřebné k montáži hromosvodu, za skvělé ceny.

Neváhejte nás kontaktovat a zeptejte se na cokoli na telefonním čísle: + 420 732 583 503 nebo na e-mailové adrese: info@drdlik.cz , kde vám velmi rádi odpovíme na Vaše dotazy. Kromě přesného výpočtu spotřeby krytiny a potřebných doplňků získáte zároveň návrh ideálního řešení, naše dlouholeté zkušenosti + odborné poradenství + školení zdarma.

Zpět nahoru

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!