Powered by Smartsupp

Pro vybrané produkty z naší nabídky hledáme vhodné partnery!

  • Líbí se Vám naše plastová krytina EUREKO? Jste pokrývačská či stavební firma, která má zájem naši střešní krytinu dodávat svým zákazníkům?
  • Líbí se Vám naše obklady a dlažba? Jste architekti či bytoví designéři, kteří mají zájem naše obklady a dlažbu dodávat svým zákazníkům?

Pro dlouhodobou spolupráci, nabízíme velkoobchodní nákupní ceny. Stačí nás kontaktovat a společně již vymyslíme následný postup při nové spolupráci.

 

Jak na to:

  1. Zadejte emailem poptávku.
  2. Pošleme Vám cenovou nabídku vč. všech případných úprav.
  3. Po schválení ceny se opět o všechno vč. dopravy k Vašemu klientovi postaráme.
    Platbu může provést přímo Váš klient nebo Vy na fakturu či na dobírku.
  4. Poskytneme Vám speciální ceny a slevy.

 

Věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Tým našich zaměstnanců dokáže poskytnout profesionální služby všem našim zákazníkům. Mezi naše klienty patří jak nadnárodní společnosti, státní podniky, školy a neziskové organizace, ale i drobní živnostníci, domácnosti a studenti.

Pravidelně vydáváme katalogy s akčním zbožím v tištěné i elektronické podobě, pořádáme promo akce, soutěže a nabízíme celou řadu bonusů.

Stále mluvíme se světovými výrobci i s těmi malými, co vyrábějí v malých dílnách. Jezdíme po mezinárodních výstavách, sledujeme trendy. Víme proto, co budou zákazníci potřebovat a co chtít. Víme, jak se bude trh vyvíjet. Víme, co se vyplatí prodávat a víme jak. A o to všechno se s Vámi rádi podělíme.

 

 Věříme, že úspěch leží ve znalostech a spolupráci

  • Dlouhodobé a férové

Uděláme vše proto, abyste neměli žádné starosti! Na veškeré dotazy velmi rádi odpovíme na telefonu: + 420 732 583 503 nebo mailu: info@drdlik.cz - neváhejte nás kontaktovat.

 

Děkujeme za Vaši přízeň, Váš tým Drdlík. 

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!