Powered by Smartsupp

Velice si vážíme našich zákazníků, a proto jsme pro Vás připravili věrnostní program, získejte výhody a další bonusy za Vaše nákupy!

 

Drdlik věrnostní program 

 

Věrnostní program e-shopu DRDLÍK.cz

Pro naše věrné registrované zákazníky jsme připravili Věrnostní program e-shopu – získejte slevu již při druhé objednávce!

 

Jak se zaregistrovat

Abyste se mohli stát členy věrnostního programu, musíte se pouze zaregistrovat jako zákazník prostřednictvím webových stránek www.drdlik.cz -  Registrace nového zákazníka. Je to jednoduché a výhodou je, že při dalších nákupech nemusíte vyplňovat své údaje a můžete nahlížet na své předchozí objednávky. Po zaregistrování a přihlášení ke svému účtu, uvidíte Vaše aktuální ceny a výši slevy. Zatímco všichni ostatní zákazníci nakupují v běžných cenách, členové věrnostního programu nakupují ve slevách.  

 

Podmínky uplatnění slevy pro zákazníky:

 • Platnost zapojení se do věrnostního programu je od 26. 5. 2017
 • Věrnostní sleva platí pouze pro zaregistrované zákazníky E-shopu www.drdlik.cz
 • Uplatnění slevy je následovné:
  3% sleva z aktuálních prodejních cen produktů při druhé objednávce a při každé další objednávce
  • Sleva se netýká dopravného a služeb poskytovaných v E-shopu
  • Sleva se vztahuje na aktuálně prodávané produkty
  • Před uplatněním slevy musí být předchozí objednávky doručené zákazníkovi
  • Sleva se vztahuje na online objednávky, i na telefonické objednávky uplatněné na telefonním čísle +420 608 87 28 27
  • Při telefonické objednávce musí zákazník disponovat e-mailovou adresou
  • Sleva je vázaná na aktuální profil zaregistrovaného zákazníka
  • Držitel věrnostního programu se kromě slev při nákupu zboží poskytují ještě další výhody (mimořádné akce, exkluzivní nabídky, poradenství, informace atd.).
  • Sleva se nevztahuje na akční zboží a zboží ve výprodeji. Slevu z věrnostního programu nelze sčítat s jinými slevami.

   

   Exkluzivní, limitované nabídky po celý rokVěrnostní program Drdlík

  Během celého roku připravujeme mnoho exkluzivních nabídek pouze pro věrnostní program. Informace o připravovaných akcích zasíláme emailem nebo poštou, proto určitě nepodceňte vyplnění těchto údajů v registračním formuláři!

   

  Podmínky

  DRDLIK.cz si vyhrazuje právo věrnostní program kdykoli pozastavit, upravit jej dle aktuálních právních předpisů nebo pozměnit jeho části. Změny budou včas uveřejněny na www.drdlik.cz.

  Účastníci věrnostního programu mohou svou účast kdykoli ukončit okamžitou výpovědí. Pravidla věrnostního programu najdete na www.drdlik.cz

  Přistoupením k pravidlům věrnostního programu Drdlík udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů společností Drdlík Martin, IČ: 75266962, se sídlem Hamry 72, Hlinsko v Č, 539 01. (dále jen „Drdlík“) jako správci, v souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a to na dobu Vašeho členství ve věrnostním programu Drdlík, aby zpracovával Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, datum narození, adresa, e-mail a telefonní číslo pro své marketingové účely, k optimalizaci své nabídky a pro použití v rámci věrnostního programu Drdlík, jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. Udělujete souhlas s jejich předáním společnosti Drdlík. Takto získané údaje nebudou předány třetí osobě. Máte právo požadovat od společnosti Drdlík informaci o zpracování svých osobních údajů. Více o GDPR. V případě, že zjistíte, nebo se domníváte, že zpracování Vašich osobních údajů je v rozporu s ochranou Vašeho soukromého a osobního života nebo je v rozporu se zákonem, zejména jsou-li Vaše osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, můžete požádat společnost Drdlík o vysvětlení nebo odstranění takto vzniklého stavu. Svá práva dle předchozí věty můžete uplatnit a svůj souhlas s vyhodnocení a použitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely můžete kdykoliv odvolat krátkým písemným sdělením na info@drdlik.cz nebo na adresu: Martin Drdlík, Hamry 72, Hlinsko v Č., 539 01.

   

  Zákaznická podpora

  Naše zákaznická podpora je připravena na Vaše dotazy a připomínky email: info@drdlik.cz

  Sdílejte a získejte odměnu

  Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!