Powered by Smartsupp

Vnitřní obklady

Interiérové vnitřní obklady se v posledních letech staly doslova boomem nejrůznějších typů nemovitostí. Jsou opakem venkovních obkladů, tzn., že své primární užití nachází v interiéru, a to s ohledem na použitý obkladový materiál. Aplikovat je můžete v obytných domech, rodinných domech, ale také v komerčních a veřejných prostorách. Vnitřní obklady jsou primárně architektonickým skvostem daných místností, dekoračním prvkem a zároveň módním trendem. Tyto výrobky rozjasní vaše interiéry a přinesou vám dostatek komfortu a útulnosti. Obklady pro vnitřní použití ve své podstatě neznají hranic. Díky mnoha nabízeným materiálům a kreativitě lze vždy vytvořit něco originálního a unikátního. Do kategorie vnitřních obkladů spadají v podstatě všechny obkladové materiály. Můžete se spolehnout na ty přírodní venkovní, jakými jsou kamenné obklady. Zároveň to budou ty, které svými vlastnostmi patří právě do útrob domů a kanceláří – cihlové obklady, sádrové obklady, dřevěné obklady a další.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Vnitřní obklady

Interiérové obklady se v posledních letech staly doslova boomem nejrůznějších typů nemovitostí. Jsou opakem venkovních obkladů, tzn., že své primární užití nachází v interiéru, a to s ohledem na použitý obkladový materiál. Aplikovat je můžete v obytných domech, rodinných domech, ale také v komerčních a veřejných prostorách.

Vnitřní obklady jsou primárně architektonickým skvostem daných místností, dekoračním prvkem a zároveň módním trendem. Tyto výrobky rozjasní vaše interiéry a přinesou vám dostatek komfortu a útulnosti. Obklady pro vnitřní použití ve své podstatě neznají hranic. Díky mnoha nabízeným materiálům a kreativitě lze vždy vytvořit něco originálního a unikátního.

Do kategorie vnitřních obkladů spadají v podstatě všechny obkladové materiály. Můžete se spolehnout na ty přírodní venkovní, jakými jsou kamenné obklady. Zároveň to budou ty, které svými vlastnostmi patří právě do útrob domů a kanceláří – cihlové obklady, sádrové obklady, dřevěné obklady a další.

Technické parametry vnitřních obkladů

Na vnitřní obklady nejsou kladeny tak vysoké nároky jako na ty venkovní. A to především z pohledu mrazuvzdornosti, případně vysoké odolnosti. Přesto obklady s těmito vlastnostmi můžete použít v interiéru. Je pouze na vás samotných, čemu dáváte přednost. Z hlediska užití vás mohou omezovat snad jen dva parametry.

  • Voděodolnost
  • Žáruvzdornost

Týká se to především použití vnitřních obkladů v koupelně nebo u obkladů krbů. Důležitou roli sehrává i hmotnost obkladu, protože v interiéru je řada míst, která chcete obložit, avšak musí to být s ohledem na nízkou hmotnostní zátěž. Proto vždy volte obklady dle použití, ať máte jistotu, že v dané místnosti budou plnit svoji úlohu na výbornou.

Široké možnosti využití

Když se řekne obklady do interiéru vězte, že se nemusíte v podstatě ničím omezovat. Je libo přírodního materiálu? Vsaďte na kamenné obklady libovolného typu. Dáváte přednost cenové dostupnosti, jiným designům a vlastnostem? Pak zacilte na sádrové obklady, dřevěné obklady a mnohé další. Meze se v tomto směru rozhodně nekladou. Dokazují to vnitřní obklady v podstatě do všech místností.

Vnitřní obklady můžete aplikovat na jakoukoliv zeď, a to s ohledem na požadované vlastnosti obkladu. Obložit si můžete svoji pracovnu nebo si dopřejte kvalitní obklad v garáži. I taková místa lze z pohledu designu vylepšit.

Interiérové obklady ovšem nejsou pouze záležitostí bytových a rodinných objektů. Své zastoupení mají také v komerční sféře. Obklady komerčních prostor vypadají stylově, moderně a dokáží přinést jistou nadčasovost. Ať už jsou to obchody, zasedací místnosti, kanceláře a jiné.

Hodně muziky za málo peněz

Interiéry můžete zvelebovat různými způsoby. Pakliže však hledáte skutečnou a viditelnou změnu, vnitřní obklady jsou sázkou na jistotu. Obklady jsou použitelné v podstatě v každé domácnosti a je pouze na vás samotných, kde a v jakém rozsahu je použijete. Zútulněte si své bydlení, pracovní prostředí či veřejné prostory. Možnosti jsou z hlediska obložení stěn doslova nekonečné.

Nezapomínejte na příslušenství pro obklady

Správně nalepený obklad vyžaduje dokonale připravený povrch. Teprve poté dosáhnete požadovaného výsledku z designového i funkčního hlediska. Právě kvůli tomu využívejte pouze adekvátní příslušenství.

Pomyslným odrazovým můstkem je čistý podklad ve spojení s penetrací. Dále aplikujte kvalitní a osvědčená lepidla a tmely. Dokončovací práce si žádají spárovací hmotu a u některých obkladů je dobré sáhnout také po ochranné impregnaci. Přistupujte k novým obkladům komplexně, tedy od A až do Z.

 

Nevíte si s výběrem obkladů rady? Využijte naši službu vizualizace zdarma

Už máte vybrané vysněné obklady, ale nevíte, jak budou vypadat na místě po instalaci? Jednou z možností je využít naši vzorkovnu obkladů, která se nachází téměř uprostřed republiky. Mnohem jednodušší a účinnější je využít naší službu vizualizace interiéru. Vyberete si svůj obklad, pošlete nám fotografii interiéru a my vám vytvoříme jeden náhled zdarma. Potřebujete porovnat více obkladů? Jeden levnější a druhý luxusnější? Každý další návrh je jen za 199 Kč. Tady se o vizualizaci obkladů dozvíte víc

Někdy jakoby nevíme, co to té pracovně, obývacímu pokoji nebo třeba kuchyni chybí… Firma Drdlík Vám přímo i nepřímo dává odpovědi. Navíc se můžete spolehnout na fungující poradnu, srozumitelné návody (včetně videí), dodání či zprostředkování příslušenství. Takto vám s radostí umožňuje zlepšit, opravit nebo zkrášlit vaše zázemí, ať už jde o byt, dům, zahradu, nebo kancelář. Dobrým pomocníkem při rozhodování může být i náš blog, kde najdete článek o tom, jak si vybrat dřevěný obklad do interiéru.

Jak se říká, tradice zavazuje. Firma Drdlík byla založena roku 1989 a to už něco znamená. Ale samozřejmě nejen proto vám nabízí skutečnou kvalitu, krásné produkty a atraktivní řešení.

Zpět nahoru

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!