Chcete si být 100% jisti vybraným typem dřevěného obkladu? Potřebujete si kus obkladu vzít přímo do ruky a podívat se, jak bude vypadat v místnosti? Porovnejte vybrané výrobky a zvolte přesně ten, který vám bude nejlépe vyhovovat. 

4 důvody, proč využít vzorky dřevěných obkladů

  1. Odpadnou Vám nejasnosti s výběrem odstínu či struktury a při finálním nákupu budete mít jistotu, co dostanete.
  2. Prohlídka obkladu ze dřeva přímo v místě instalace je výhodná také kvůli různé intenzitě osvětlení, rozměrům oken… Barva se v reálu může zdát jiná. 
  3. Osaháte si povrch obkladů, porovnáte kvalitu a další vlastnosti. 
  4. V případě několika “favoritů” se jednodušeji rozhodnete

posíláme vzorky dřevěných obkladů

 

,,Cítit místo toho, abys viděl,,

Cítit místo vidět je heslem při zasílání vzorků, protože fantazie má své meze. Dřevěná stěna je něco výjimečného a naše 3D obložení stěn ze skutečného dřeva žije především na dotek. To ucítíte okamžitě, jakmile vzorek chytíte do ruky. Je dřevo příliš rustikální pro atmosféru? Hodí se barva vybraného dřeva k podlaze i při pozorném pohledu? Preferujete hladký nebo strukturovaný povrch? Jaký formát nejlépe vyhovuje mému prostředí? Vzhledem k velkému výběru našich obkladů stěn se nemůžete rozhodnout. Pro jistotu si můžete vzorky pohodlně objednat až domů. Se vzorkem materiálu v ruce získáte konkrétní představu o vzhledu a dojmu typů dřeva a barev dřeva.

Udělejte správné rozhodnutí a nechte si poslat vzorek obkladu.

 

Jak si objednat vzorky?

1, Vyberte si obklad, který se vám nejvíce líbí

2, Pod košíkem vybraného produktu najdete možnost objednání vzorku

Jak si objednat vzorek dřevěného obkladu

Rádi o vás uslyšíme

Vždy jsme rádi za zpětnou vazbu.

Pošlete nám ji prostřednictvím e-mailu info@drdlik.cz, nebo nás kontaktujte jiným způsobem. Těším se na Vaše komentáře a návrhy.

Děkujeme, Váš tým Drdlík

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!