Vzorky dřevěných obkladů

Chcete si být 100% jisti vybraným typem dřevěného obkladu?

Nabízíme možnost porovnat si vybrané výrobky a zvolit si přesně ten, který vám bude nejlépe vyhovovat. Odpadnou Vám nejasnosti s výběrem odstínu či struktury a při finálním nákupu budete mít jistotu, co dostanete. Prohlídka obkladu ze dřeva přímo v místě instalace doporučujeme, jelikož v každém místě je např. trošku jiná intenzita osvětlení, větší či menší okna a barva se může zdát jiná. U dřevěných obkladůsi zase můžete osahat povrch, porovnat kvalitu atp.

Nebo máte vícero "favoritů" a nemůžete se rozhodnout, tak právě pro Vás máme připraveny vzorky dřevěných obkladů, které Vám rádi zašleme jako pomůcku při Vašem rozhodování. Vzorky obkladů ze dřeva

V případě, že potřebujete vidět konkrétní  dřevěný obklad naživo, není pro nás problém poslat kamkoli. Vzorky zasíláme prostřednictvím České pošty a to zpravidla 1x týdně. Buďte proto prosím trpělivý, vzorky jsou zpravidla doručeny za 3 - 7 dní od objednání. Pokud potřebujete vzorky vidět rychleji doporučujeme navštívit naši vzorkovnu.

Výhody vzorků

- Před objednáním dřevěných obkladů se můžete podle vzorku ujistit, že Váš výběr dekoru a odstínu skutečně odpovídá Vašim představám.

- Odstíny zobrazených dřevěných obkladů mohou vykazovat na Vašem monitoru nebo v tištěném katalogu odchylky od reálného vzhledu.

- Pokud se Vám líbí více designů a nemůžete se sami okamžitě rozhodnout, můžete Váš výběr vzorků konzultovat s přáteli.

Rádi o vás uslyšíme

Vždy jsme rádi za zpětnou vazbu.

Pošlete nám ji prostřednictvím e-mailu info@drdlik.cz, nebo nás kontaktujte jiným způsobem. Těším se na Vaše komentáře a návrhy. Děkujeme Váš tým Drdlík!

Důležité upozornění: Dřevo je přírodní materiál a každý dřevěný obklad je neopakovatelný originál. Při výběru obkladu ze dřeva z ručních vzorníků, stojanů nebo publikovaných fotografií mohou obklady dřevěné, vykazovat větší rozptyl barevnosti, rozdíly v povrchové struktuře a větší rozsah přirozených vad dřevin než odpovídá malému vzorku obkladu na stěnu. Dřevo taktéž mění barevný odstín v čase, působením lokálních vlivů (UV záření, oxiadce atd.). Vzorky a fotografie jsou díky své limitované velikosti pouze ilustrativní a tedy nezávazné pro objednávky, protože nemohou postihnout veškeré znaky dřeva (barevné a strukturální rozdíly), které dané třídění může obsahovat.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!