Wodewa 100 (100 x 100 mm) - 3D dřevěné obložení - Barva popisná - Patina starého dřeva

,,Výrazné obložení pro výrazné osobnosti“

Originální dřevěnou mozaiku Wodewa 100 využijete jako působivou dekoraci do kanceláře nebo obývacího pokoje. Obklad je sestaven z dílků o tloušťce 3 a 6 mm, které na stěně vytvoří zajímavý 3D efekt.

Každý z obkladových panelů se skládá z 9 jednotlivých dřevěných čtverců o rozměru 100 x 100 mm, které jsme vyřezali z masivního dřeva. Jednotlivé dílky jsou připevněné na samolepícím podkladu o rozměru 300 x 300 mm, kterou na zeď snadno připevníte i svépomocí. Stačí strhnout ochrannou fólii, přitisknout obklad na stěnu – a je hotovo!

Nebojte se při výzdobě popustit uzdu kreativitě. Mozaiku nabízíme ve stylových dekorech dubu, ořechu či borovice – snadno tak vyberete originální obložení pro každou místnost. Dřevěný obklad Wodewa 100 navíc jednoduše doplníte mozaikou řady Wodewa 1000 dřevěný obklad, na stěně tak vykouzlíte zajímavé vzory.

Vyberte si u nás ten pravý obklad pro váš domov. S výběrem vám pomůže také článek o výhodách dřevěných mozaik nebo video ukázka 3D mozaik Wodewa.

Více informací
Skrýt informace
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až sobota od 7:00 - 15:00
Do 2 pracovních dnů odpovíme

Dřevěný obklad WODEWA 50  Dřevěný obklad wodewa 100  Dřevěná mozaika wodewa 100   

obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!