Powered by Smartsupp

Wodewa 1000 (1000 x 100 mm) - dřevěné obklady na stěnu v 3D - Povrchová úprava - Kartáčovaný - bez povrch. úpravy

,,XXL obklady dodají místnosti na reprezentativnosti“

Velkoformátové obložení z pravého dřeva Wodewa 1000 vykouzlí útulnou atmosféru a lze je snadno kombinovat s různými možnostmi vybavení od klasického, moderního až po futuristické. Obklady jsou vhodné pro reprezentativní a elegantní pokoje, kde se stanou dominantním prvkem interiéru, který bude přitahovat pozornost jako magnet. Perfektně se hodí do kanceláří, hotelových recepcí – nebo vašeho obývacího pokoje.

Dřevěný obklad dodáváme v atraktivních dekorech jako ořechu, borovice či dub. Jednotlivé panely dřevěného obkladu pečlivě vyřezáváme, brousíme i kartáčujeme a ručně z nich vybíráme pouze ty nejkvalitnější kusy.

Jedno balení obsahuje celkem 10 ks dřevěného obkladu, které stačí k pokrytí 1 m2 plochy. Kusy mají rozměry 1000 x 100 mm obdélníku a tloušťky 3 a 6 mm. Kombinace lamel o rozdílné tloušťce vytváří na stěně zajímavý 3D efekt, který upoutá pohledy všech vašich hostů. Obklad snadno zkombinujete také s dřevěnou mozaikou Wodewa 100, se kterou na zdi vytvoříte skutečně originální vzory.

Váháte, zda je pro vás 3D obložení to pravé? Podívejte se na videoukázku 3D obložení od Wodewy nebo se zeptejte našich odborníků.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry
obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!