Powered by Smartsupp

Wodewa 30 (30 x 30 mm) - 3D dřevěné obklady na stěnu - Povrchová úprava - Broušený - lakovaný

„Malý a ušlechtilý“

Elegantní dřevěná mozaika značky Wodewa vytvoří jedinečný a fascinující interiér s dokonalou hrou světla a stínu.

Obklad tvoří dřevěné čtverečky o rozměrech 30 x 30 mm s broušeným povrchem příjemným na dotek. V mozaice se střídají dílky o tloušťce 2 a 6 mm, které na stěně vytvářejí působivý 3D efekt.

Každý ze 100 dílků jsme precizně vyřezali laserem a pro maximální odolnost ošetřili olejem a vytvrdili pod UV lampou, která ho chrání před vlhkem a nečistotami.

Jednotlivé dílky jsou připevněné na samolepícím podkladu o rozměru 300 x 300 mm, kterou na zeď snadno připevníte i svépomocí. Stačí strhnout ochrannou fólii, přitisknout obklad na stěnu – a je hotovo! Mozaika je tenká a má velmi nízkou hmotnost, takže na zdi spolehlivě drží!

Sháníte dřevěný obklad, který perfektně zapadne do vašeho interiéru? Nabízíme dřevěné mozaiky v moderních dekorech dubu, ořechu i dalších variantách. Vyberte si tu pravou z našeho sortimentu.

Potřebujete pomoct s výběrem? Přečtěte si více o výhodách dřevěných mozaik nebo si prohlédněte představení 3D mozaik Wodewa na videu.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Fascinující dřevěný obklad na stěnu

S dřevěnou mozaikou WODEWA 30 (30 x 30 mm) získáte na steně jedinečné akcenty s dokonalou hrou světla a stínu. Každá jednotlivá dřevěná mozaika je laserově a ručně vytříděna a přilepena ve střídavých tloušťkách 2 a 6 mm na samolepicí podložku 300 x 300 mm. 100 jednotlivých dřevěných mozaik vytvoří dokonalý a fascinující obraz.

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!