Powered by Smartsupp

Wodewa 50 (50 x 50 mm) - 3D mozaika | DRDLIK - Wodewa

,,Mozaika, která má duši“

Unikátní dřevěná mozaika Wodewa dodá vašemu interiéru osobitý ráz. Její originálně tvarovaný povrch vytvoří na stěně 2D efekt s tloušťkou 5 – 8 mm. Nebo 3D efekt, kde se střídají dílky o tloušťce 2 mm, 4 mm a 6 mm, které na stěně vytvoří působivou hru světel a stínů. Mozaiku tvoří 36 laserem vyřezávaných čtverců o rozměru  50 x 50 mm.

Dřevěný obklad Wodewa 50 snadno zkombinujete také s podlouhlým obložením řady Wodewa 200, a vyrobíte tak na zdech jedinečný vzor.

Dílky mozaiky jsou připevněné na samolepícím podkladu o rozměru 300 x 300 mm. Samolepicí obkladový panel snadno nainstalujete i svépomocí – bez vrtání a lepidla. Stačí strhnout ochrannou fólii, přitisknout obklad na stěnu – a je hotovo!

Lehký a tenký dřevěný obklad na stěně dobře drží a bude vám dělat radost dlouhá léta. Broušený povrch mozaiky se také snadno udržuje a je velmi příjemný na dotek.

Mozaiku Wodewa 50 nabízíme v oblíbených dekorech dubu, borovice a ořechu. Dodáváme ji také v luxusním provedení z exotického dřeva iroko, merbau nebo mahagonu.

NOVINKA: pokud potřebujete, jednotlivé dílky mozaiky prodáváme také po kusech, takže snadno obložíte i členitější plochu.

Nevíte si rady s výběrem? Přečtěte si více o výhodách dřevěných mozaik nebo si prohlédněte představení 3D mozaik Wodewa na videu.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Obložení malých ploch nebo pro zdůraznění

WODEWA 50 x 50 mm neponechají žádné tvořivé přání nesplnitelné a plně se vyjádří Vaše osobní individualita. Díky možnostem kombinace WODEWA 200 a WODEWA 50, můžete docílit jedinečných efektů, které ještě zvýrazní 3D efekt pravého dřeva. Všechny dřevěné obklady Vám pomohou vytvořit jedinečný vzhled Vašeho interiéru.

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!