Powered by Smartsupp

Wodewa akustické panely

,,Pro nerušený odpočinek“

Elegantní akustické panely Wodewa vám zajistí tolik potřebný klid na práci i relax. Účinně tlumí hluk i ozvěnu, takže se hodí do ložnice, pracovny i domácí zkušebny. Navíc skvěle vypadá – proto poslouží i jako originální dekorace.

Kvalitní zvukovou izolaci zabezpečuje 25mm akustické rouno z recyklovaného PET materiálu. Celkový efekt pak dotváří stylové dřevěné lamely o tloušťce 6 mm. Jejich broušený povrch ošetřujeme vrstvou UV oleje, který chrání obklad před poškozením a tmavnutím. Na akustické panely používáme pouze masivní dřevo z udržitelného hospodářství. Volit přitom můžete z dubového, ořechového nebo třešňového dřeva.

Akustické panely Wodewa nakoupíte buď v sadě, nebo jako jednotlivé kusy, které oceníte zejména při obkládání menších ploch. Obklady mají velmi nízkou hmotnost a jejich instalace je velmi jednoduchá, takže si je namontujete i sami. Dají se instalovat na stěny i strop, takže místnost odhlučníte opravdu důkladně. Zakoupené panely můžete také snadno kombinovat podle svých představ.

Váháte, zda jsou pro vás akustické panely Wodewa to pravé? Podívejte se na videoukázku produktu nebo se zeptejte na radu našich poradců.

Více informací
Žádná položka

Akustické obklady v obývacím pokoji  Akustické panely v domě

Akustické místnosti v restauraci, recepci, v pracovně  Akustické místnosti v hudební místnosti.

Efektivní, moderní a zvukotěsné - wodewa akustické panely na stěny a stropy

Kvalitní akustické panely Wodewa v moderním designu ze dřeva zlepšují akustiku místnosti a jsou přirozenými stylovými prvky stěn a stropů.  

Panely jsou ideální pro velké místnosti, kde pracuje více lidí nebo se konají schůzky.  Muzikanti, kteří cvičí na svůj nástroj doma, oceňují zvukotěsnou akustiku. Panely navíc snižují hladinu hluku, který uniká ven, a chrání tak zbytek domácnosti.

 
Dřevěné akustické panely v elegantním designu

Vysoce kvalitní materiály vypadají obzvláště stylově a elegantně. Díky svému elegantnímu a modernímu designu se akustické panely wodewa dokonale přizpůsobí vašim velmi individuálním designovým představám a obzvláště snadno se instalují.

 
Nainstalujte si akustické panely Wodewa sami

Naše panely lze rychle a především snadno namontovat na stěnu nebo strop. Dokonalá kombinace funkčnosti a designu se zaručenou nekomplikovanou montáží našich dřevěných akustických panelů na stěny a stropy.

 
Dřevo z udržitelného lesního hospodářství

Dřevo, které zpracováváme, pochází pouze z udržitelného lesního hospodářství. Tímto způsobem vám můžeme zaručit vysokou kvalitu a zároveň chránit naše klima.

Máte nějaké dotazy ohledně našich dřevěných akustických panelů? Kontaktujte nás a naši kompetentní pracovníci vám rádi poradí!

  

  

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!