Powered by Smartsupp

Wodewa Hexagon - šestiúhelníkové obklady - Skladem

,,Stylový obklad pro odvážné“

Unikátní 3D obložení Wodewa Hexagon vynikne v každém moderním interiéru. Netradiční šestiúhelníkový obklad vytvoří na zdech originální vzory, které potěší oko milovníka umění – i vašich přátel.

Obložení prodáváme ve formě obkladových panelů o rozměru 300 x 300 mm. Každý z nich se skládá z 14 precizně vyřezávaných šestiúhelníků o velikosti 90 mm. Dílky dodáváme ve dvou tloušťkách 3 a 5 mm, díky které na stěně působí 3D efektem. Obklad je tenký, a tím pádem i velice lehký, takže se s ním snadno manipuluje.

Obložení Wodewa Hexagon vyrábíme z kvalitního masivního dřeva. Každý kus dřeva pečlivě vybíráme a brousíme tak, aby byl na dotek hladký. Povrch všech dílků navíc ošetřujeme vrstvou speciálního oleje, takže dřevo déle vydrží a na slunci netmavne.

Dřevěný obklad dodáváme na samolepicím podkladu, takže si jej na stěnu snadno připevníte i sami. Vyberte si z několika druhů dřevin, ale nejoblíbenějším je obklad z dubu.

Potřebujete pomoct s výběrem? Prohlédněte si ukázku 3D obložení Wodewa na videu nebo se poraďte s našimi specialisty.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Hexagony - dřevěné obklady

Dřevěný obklad šestiúhelník, nebo-li hexagon.

Pokud toužíte svůj interiér trochu více obzvláštnit, hexagonální obklady jsou pro to skvělou volbou. Se šestiúhelníkovým dřevěným obkladem se vám snadno podaří vytvořit netradiční a maximálně stylovou kompozici odpovídající moderním interiérovým trendům. Vyberte si z několika druhů dřevin a nejoblíbenějším je obklad z dubu. Máte chuť experimentovat a vystoupit designem v obývacím pokoji, ložnici nebo v kuchyni? Vyberte si u nás dřevěný obklad HEXAGON!

 

Co jsou hexagon obklady?

Obklady ve tvaru včelí plástve označujeme jako hexagony, nebo-li  šestiúhelníky, většinou pravidelného, ale nabízíme také různé nepravidelné hexagony, které mohou být jak hladké, tak v různém 2D a 3D provedení.

 

Výhody obkladů ve tvaru šestihranu

  • originální design
  • výborně vyplní i nepravidelné plochy tak, že jsou eliminovány nepěkné dořezy u stěn
  • vhodné na pokládku v rekonstrukcích díky snazšímu vyrovnání nerovností povrchu
  • jednotlivé druhy dřevin jde mezi sebou kombinovat

  

Nejoblínenější hexagon obklady jsou z těchto druhů dřevin:

1. Dub

2. Ořech

 

Kreativní série HEXAGON

Moderní provedení šestihranů, které zaujme, jak při použití jen několika kusů, tak ve větší ploše. Skýtá také široké možnosti vzájemné kombinace, ve kterých se kreativitě meze nekladou. Pokud máte Vy či Váš obkladač velkou představivost, můžete si s pomocí těchto velmi specifických tvarů a kombinací různých barev dřevin vytvořit na zdi či na stropě originální obrazce.

 

Inovativní design a precizní kvalita - Nespěchejte, inspirujte se

S naší novou nabídkou dřevěných obkladů HEXAGON Vám umožníme vybrat si materiály pro Váš interiér snů. Více informací o konkrétních produktech připravujeme a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Vaše tým Drdlík– rodinná firma s tradicí. 

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!