Wodewa - krycí lišty obkladu

Dekorativní lišty vyrobené ze dřeva za to něco navíc stojí!

Dřevo není jen stavební materiál, ale je velmi univerzální. Dřevo při použití v interiéru vytváří útulnou a příjemnou atmosféru, působí naprosto elegantně a dekorativně a je také udržitelné, protože je obnovitelným materiálem. Naše stěny ze skutečného dřeva v různých typech dřeva a barvách jsou skutečným poutačem pozornosti již z tohoto důvodu. Svému nově navrženému interiéru můžete dodat dokonalou tečku s našimi dekorativními dřevěnými lištami. Stejně jako naše panely jsou naše dřevěné lišty vyrobeny ze 100% skutečného dřeva a můžete si vybrat mezi různými druhy dřeva a barvami. Přechody stěnových panelů k okrajům můžete zaoblit barevně podle svého vkusu nebo nastavit akcenty a kontrasty použitím jiné barvy dřeva.

Dřevěné krycí lišty na obklady

Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až sobota od 7:00 - 15:00
Do 2 pracovních dnů odpovíme

Nejen dřevěné lišty, ale přidaná hodnota pro každou stěnu

Naše dřevěné lišty mají ideální povrchovou úpravou pro vaší stěnou a zbytkem místnosti. Díky našemu návodu a jednoduchému principu instalace se krycí lišty instalují extrémně snadno s naprosto profesionálně vypadajícími výsledky. S našimi krycími lištami lze během okamžiku dosáhnout téměř dokonalých výsledků a zajistí čistý povrch vaší dřevěné stěny. Navíc jsou barvy a druh dřeva, dokonale sladěny a přispívají tak k harmonickému vzhledu. I vy můžete zdokonalit vzhled vaší nové dřevěné stěny a objednat si požadovanou lištu přímo k vám domů ještě dnes!

Naše krycí lišty nabízejí ještě více možností pro individuální úpravu interiéru

V našem sortimentu najdete široký výběr dekoračních lišt ze dřeva pro každý vkus. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro světlé či tmavé dřevo, javoru nebo preferujete tmavší odstín ořechu, naše druhy dřeva nabízejí dostatek rozmanitosti, aby se rozumně hodily do každého stylu zařízení. Podle vašeho vkusu jsou naše krycí lišty k dispozici s výraznou zrnitostí nebo jednotným vzhledem, stejně jako s tvrzeným a olejovaným povrchem. Díky našemu velkému výběru krycích lišt nabízíme dostatek příležitostí najít lištu, který splní vaše individuální požadavky.

Dekorativní lišty vyrobené ze dřeva z kontrolovaného lesního hospodářství

Ať už jde o velikost místnosti nebo osobní vkus při zařizování – my ve společnosti Wodewa víme, že žádné dva domy nejsou stejné. Naše dekorační lišty ze dřeva mají rozměry 4 x 30 x 1000 mm. Abyste vyhověli své přirozené potřebě individuality, lze krycí lišty snadno zkrátit na požadovanou nebo požadovanou délku běžnou řezačkou, přímočarou pilou nebo ruční pilou. Všechny naše dekorativní lišty jsou vyrobeny z přírodních a udržitelných surovin z kontrolovaného lesního hospodářství a dokonce recyklujeme staré dřevo a odpovídající odpadní produkty. Můžete si tak být jisti, že nekupujete pouze produkt vyrobený z udržitelné suroviny, ale že také podporujete naše udržitelné výrobní metody. Tak na co čekáte? Přesvědčte se sami o ušlechtilém vzhledu našich dřevěných výrobků a objednejte si dřevěný obklad s kyrcími lištami domů ještě dnes!

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!