Powered by Smartsupp

Wodewa - obklad do koupelny i kuchyně - Druh dřeva - Merbau

,,Tisíc kousků ráje“                                                                   

Originální mozaika Wodewa rozehraje na vaší stěně symfonii složenou z broušených kousků dřeva. Jedinečný dřevěný obklad zútulní každou koupelnu i kuchyni a vytvoří neopakovatelnou atmosféru, která vám zpříjemní všední činnosti. Tento nevšední designový prvek zaujme na první pohled a zvýrazní i nenápadný kout.

Wodewa mozaiky sobě spojují krásu přírodních materiálů se zručností truhlářských mistrů. Obklady vyrábíme z masivního dřeva nejvyšší kvality, které vypadá dobře v moderní vile i horském srubu. Mozaika je určená všude tam, kde by byla normálně použita mozaika skleněná nebo keramická. Vyrábí se výhradně z tropického dřeva, proto se může pyšnit velkou tvrdostí a odolností vůči vodě.

UPOZORNĚNÍ: pro obložení stěn přímo ve sprchovém koutě či v dosahu stojící a stříkající vody se obklady nedoporučují! 

Vybírat můžete z celé řady designových variant – od tradičního dubu či ořechu až po exotické dřeviny jako teak, mahagon nebo wenge. Jednotlivé dílky vyřezáváme přesným laserem a ošetřujeme vrstvou UV oleje, aby dřevo vydrželo dlouho krásné.

Nabízíme dřevěné mozaiky tvořené čtverečky o rozměrech 30 x 30 mm nebo obdélníčky o rozměrech 30 x 93 mm. Obklady mají tloušťku pouze 4 mm, takže jsou lehké a snadno se s nimi manipuluje. Dřevěné mozaiky dodáváme nalepené na podkladové síti, takže se jednoduše instalují.

Nevíte si rady s výběrem do koupelny či kuchyně? Zeptejte našich specialistů.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Revoluce ze dřeva pro stěny i podlahu v koupelně či v kuchyni!

Inspiraci z přírody, to vám nabízejí obklady z dřevěné mozaiky 3D, které z vašeho domova vytvoří moderní a útulné bydlení. Drobná dřevěná mozaika umožňuje optimální využití základního materiálu a díky tomu vyhovuje i moderním aspektům trvalosti a ekologie. Díky velkému množství různých druhů dřeva s různou barvou se nabízí i celá řada zpracování. Díky těmto aspektům si můžete vytvořit příjemnou domácí atmosféru, kterou dřevo bezesporu vytváří.

Wodewa 2D do koupelny i kuchyně. Mozaika je pro svůj pestrý a atraktivní vzhled luxusním doplňkem moderních, ale i rustikálních interiérů. Vyrábí se výhradně z tropického dřeva, proto se může pyšnit velkou tvrdostí a odolností vůči vodě. Každý kus je originál lišící se barvou a strukturou. 

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!