Wodewa Vintage - Dřevěné obklady s kreativním povrchem

Nemusíte bydlet v městských domech či historických vilách, abyste si mohli dopřát ve svém interiéru Vintage obklady! Jejich popularita je nesmírná, architekti je rádi využívají nejen v obytných prostorách, kuchyních, v designových prodejnách, kavárnách i restauracích. Vintage  styl se těší stále větší oblibě - a s tím obzvláště krása nedokonalosti. Přesvědčte se sami!

WODEWA Vintage dřevěný obklad 2D

Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až sobota od 7:00 - 15:00
Do 2 pracovních dnů odpovíme

 

Vintage dřevěné panely pro speciální design

S obložením stěn ve Vintage vzhledu můžete svému interiéru dodat extra šmrnc, aby vynikl v davu. Umění Vintage vzhledu spočívá ve vytvoření přirozeně starého vzhledu, který stylově splyne se zbytkem živé kompozice.

Dřevo je perfektní materiál pro vytvoření tohoto efektu. Dá se zpracovat různými způsoby a vytvořit tak širokou škálu Vintage vzhledů. Popraskané povrchy, vybledlé barvy skvrn, speciální barevné akcenty – s Vintage obklady stěn od Wodewa získáte přesně to, co chcete.

Použijte například naši variantu Wodewa Vintage 008 v bílé barvě s jemnými prasklinami na povrchu, abyste své stěně v zimní zahradě dodali zvláštní nádech. S variantami Vintage 10 nebo Vintage 12 můžete vytvořit skvělé barevné akcenty ve vašem obývacím pokoji při zachování šikovného použitého vzhledu.

 

Nejlepší kvalita s Vintage nástěnnými panely od Wodewa

Naše Vintage dřevěné panely se skládají výhradně z přírodních surovin - borovice nebo dubu - a masivních pásků z pravého dřeva, které jsou k dispozici v tloušťce 2, 4 nebo 6 mm a od velikosti 200 x 50 mm. Nejlepší je smíchat různé tloušťky při pokládce a získat velmi individuální a jedinečný 3D efekt skutečného dřeva.

V závislosti na produktu má stěnový panel povrchovou úpravu mořeným olejem nebo olejovou úpravou vytvrzovanou UV zářením. Oba zajišťují spolehlivou ochranu povrchu proti vlhkosti a nečistotám a lze je snadno čistit a udržovat pomocí našich pečujících přípravků. To zaručuje dlouhou životnost.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!