Powered by Smartsupp

Wodewa Vintage - Dřevěné obklady s kreativním povrchem - Tvar obkladu - Obdélník

,,V nedokonalosti je krása“

Designová řada obložení Wodewa Vintage potěší všechny milovníky osobitého stylu. Dřevěné obklady s patinou starých časů podtrhnou jedinečný ráz vašeho domova. Zapomeňte na naleštěné obložení bez poskvrnky. Nechte vyniknout jedinečnou strukturu pravého dřeva.

Volit můžete z několika designových provedení – na výběr máte obklady s výrazným mořením, obložení v neotřelých odstínech i panely s „oprýskanou barvou“. Dodáváme klasické obklady ve 2D provedení, ale i 3D variantu obložení s proměnlivou tloušťkou dílků 2/4/6 mm, které na zdi působí plasticky. Nabízíme obklady různých velikostí, takže snadno obložíte jakoukoliv plochu. Na skladě máme velkoformátové obklady o rozměrech 1000 x 100 mm, obložení střední velikosti 200/400 x 50 mm i mozaikové panely s čtvercovými dílky o hraně 50 mm.

Dřevěné obklady řady Vintage vyrábíme z masivního dřeva nejvyšší kvality. Povrch každého dílku kartáčujeme, případně i barvíme tak, abychom vytvořili originální vzhled obkladu. Vintage styl se těší stále větší oblibě - a s tím obzvláště krása nedokonalosti.

Dřevěné panely jsou lehké a tenké, takže na stěně dobře drží a nezabírají moc místa. Navíc se snadno instalují, takže montáž zvládnete i sami.

Zvažujete, který dřevěný obklad zvolit? Prohlédněte si ukázky dalšího obložení od Wodewy nebo se poraďte s našimi odborníky.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Kreativní povrch dřevěných obkladů

Vintage dřevěné panely pro speciální design

S obložením stěn ve Vintage vzhledu můžete svému interiéru dodat extra šmrnc. Umění Vintage vzhledu spočívá ve vytvoření přirozeně starého vzhledu, který stylově splyne se zbytkem živé kompozice.

Dřevo je perfektní materiál pro vytvoření tohoto efektu. Dá se zpracovat různými způsoby a vytvořit tak širokou škálu Vintage vzhledů. Popraskané povrchy, vybledlé barvy skvrn, speciální barevné akcenty – s Vintage obklady stěn od Wodewa získáte přesně to, co chcete.

Použijte například naši variantu Wodewa Vintage 008 v bílé barvě s jemnými prasklinami na povrchu, abyste své stěně v zimní zahradě dodali zvláštní nádech. S variantami Vintage 10 nebo Vintage 12 můžete vytvořit skvělé barevné akcenty ve vašem obývacím pokoji při zachování šikovně použitého vzhledu.

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!